X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Powiadomienia i wiadomości z Facebooka, Messengera i Instagrama nareszcie w jednym miejscu

Czy kiedykolwiek miałeś problem z kontrolowaniem powiadomień i przychodzących wiadomości na swoich profilach? Jeśli tak, to dzięki nowej aktualizacji nie będziesz musiał już więcej martwić się o wielość notyfikacji. Wszystkie powiadomienia i wiadomości zobaczysz w jednym miejscu.

Powiadomienia i wiadomości z Facebooka, Messengera i Instagrama nareszcie w jednym miejscufot. Facebook

reklama


Firmy poświęcają obecnie bardzo dużo czasu na koordynowanie swojej obecności w sieci. Wielość kanałów i platform social media powoduje, że nadążanie za interakcjami użytkowników nie jest łatwym zadaniem. Miliony firm korzystają z Facebooka, Messengera oraz Instagrama jednocześnie i bieżąca obserwacja pojawiających się notyfikacji może być trudna. Sam Menedżer stron na Facebooku otrzymuje miesięcznie blisko pięć miliardów komentarzy, wiadomość i postów od odwiedzających profile.

Facebook postanowił ułatwić użytkownikom to zadanie i wprowadził aktualizacje dla Menedżera stron na Facebooku, która umożliwi firmom połączenie kont na Facebooku, Messengerze i Instagramie tak, by możliwe było zarządzanie komunikacją we wszystkich trzech kanałach w jednym miejscu.

fot. Facebook

fot. Facebook

Skrzynka odbiorcza 3 w 1

Jedna skrzynka odbiorcza dla wszystkich trzech kanałów ułatwi kontakt z klientami i pomoże zaoszczędzić czas. Wszelkie kierowane do nas pytania pojawiały się będą w ramach jednej skrzynki. Przechodzenie między aplikacjami nie będzie już konieczne. Klikając w wybrane treści w Menedżerze odpowiemy na wiadomości, komentarze, posty odwiedzających czy opinie. Oczywiście jeśli jednak zdecydujemy się odpowiedzieć na komentarze na Instagramie bezpośrednio z aplikacji, wciąż będzie to możliwe.

fot. Facebook

fot. Facebook

Testerzy funkcji łączącej trzy skrzynki w jedną deklarowali, że usprawniło to komunikację i zaoszczędziło ich czas. Według Nicolasa Chase’a z Nissential Oils Silver wprowadzona aktualizacja skraca czas wykonywania zadań administracyjnych o około 12 procent i pozwala zapewnić bardziej spersonalizowaną obsługę.

Wgląd we wcześniejsze interakcje

Co więcej, w ramach aktualizacji w łatwy sposób wyświetlimy informacje na temat użytkowników, którzy wchodzą w interakcję z naszym biznesem. Klikając w imię i nazwisko osoby możemy zobaczyć jej profil publiczny oraz wcześniejsze interakcje z firmą, co pomoże nam jeszcze bardziej spersonalizować komunikację.. Funkcja ta jest już dostępna dla wszystkich działań w skrzynce Facebooka.

fot. Facebook

fot. Facebook

Nowa skrzynka w Menedżerze Stron będzie pojawiała się u użytkowników Menedżera stron na Facebooku w nadchodzących tygodniach. Aby rozpocząć korzystanie z niej należy połączyć konta na Facebooku i Instagramie. Najprostszym sposobem jest kliknięcie w ikonę wiadomości na naszej stronie, przez co zostaniemy przekierowani do panelu logowania na Instagramie. Jeśli nasze konta są już połączone za pomocą reklam, otrzymamy automatyczną aktualizację, a komentarze z Instagrama stopniowo będą pojawiać się w skrzynce odbiorczej naszej Strony.

Aktualizacja Facebooka z pewnością będzie mile widziana przez osoby zajmujące się komunikacją w mediach społecznościowych. Nie będą oni musieli “prześlizgiwać się” pomiędzy kilkoma aplikacjami, aby kontrolować działania użytkowników zaoszczędzając w ten sposób czas.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail