X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Flagi na zdjęciach profilowych na Facebooku

Skąd jesteś i jakiej drużynie kibicujesz? Możesz pokazać to na Facebooku - nowa funkcja portalu pozwala na dodanie flag do zdjęć profilowych.

Flagi na zdjęciach profilowych na Facebookufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Z perspektywy opublikowanego niedawno przez Marka Zuckerberga listu, Facebook to nie tylko portal, ale i społeczność oraz pewnego rodzaju cyfrowa cywilizacja. Założyciel portalu deklarował rozwój infrastruktury społecznej oraz zaangażowania obywatelskiego. Być może między innymi dlatego na portalu pojawiła się nowa funkcja, która pozwala użytkownikom na wyrażenie poparcia dla ulubionych drużyn sportowych, ruchów lub okazanie dumy ze swojego kraju. Profile Frame, które zapoczątkowano w 2015 roku dla wsparcia różnych klubów i drużyn. Kilka dni temu w serwisie pojawiło się ponad 200 różnych grafik, o różnych wymiarach, które użytkownicy Facebooka mogą dodać na przykład na dzień, tydzień, miesiąc lub na stałe do swoich fotografii. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: facebook.com/profilepicframes i wyszukać wybraną symbol wybranego państwa lub drużyny. Na chwilę obecną możemy korzystać jedynie z pewnego zakresu grafik – nie dodamy do zdjęć swoich elementów. Funkcja jest dostępna także na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Social Press Facebook profile zdjęcie

Social Press Facebook profile zdjęcie

Jak przekazał portalowi Social Pro Daily rzecznik prasowy Facebooka, “ramki pomogą użytkownikom wyrazić siebie”. Co więcej, w grudniu ubiegłego roku w kilku krajach takich jak Kolumbia, Meksyk, Tajwan, Wielka Brytania czy Irlandia, uruchomiono Camera Effect Platform, dzięki której użytkownicy mogą tworzyć w prosty sposób niestandardowe, własne ramki do swoich zdjęć profilowych. Być może wkrótce i ta funkcja pojawiła się w Polsce.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail