X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Flagi na zdjęciach profilowych na Facebooku

Skąd jesteś i jakiej drużynie kibicujesz? Możesz pokazać to na Facebooku - nowa funkcja portalu pozwala na dodanie flag do zdjęć profilowych.

Flagi na zdjęciach profilowych na Facebookufot. bank zdjęć shutterstock.com

Z perspektywy opublikowanego niedawno przez Marka Zuckerberga listu, Facebook to nie tylko portal, ale i społeczność oraz pewnego rodzaju cyfrowa cywilizacja. Założyciel portalu deklarował rozwój infrastruktury społecznej oraz zaangażowania obywatelskiego. Być może między innymi dlatego na portalu pojawiła się nowa funkcja, która pozwala użytkownikom na wyrażenie poparcia dla ulubionych drużyn sportowych, ruchów lub okazanie dumy ze swojego kraju. Profile Frame, które zapoczątkowano w 2015 roku dla wsparcia różnych klubów i drużyn. Kilka dni temu w serwisie pojawiło się ponad 200 różnych grafik, o różnych wymiarach, które użytkownicy Facebooka mogą dodać na przykład na dzień, tydzień, miesiąc lub na stałe do swoich fotografii. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: facebook.com/profilepicframes i wyszukać wybraną symbol wybranego państwa lub drużyny. Na chwilę obecną możemy korzystać jedynie z pewnego zakresu grafik – nie dodamy do zdjęć swoich elementów. Funkcja jest dostępna także na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Social Press Facebook profile zdjęcie

Social Press Facebook profile zdjęcie

Jak przekazał portalowi Social Pro Daily rzecznik prasowy Facebooka, „ramki pomogą użytkownikom wyrazić siebie”. Co więcej, w grudniu ubiegłego roku w kilku krajach takich jak Kolumbia, Meksyk, Tajwan, Wielka Brytania czy Irlandia, uruchomiono Camera Effect Platform, dzięki której użytkownicy mogą tworzyć w prosty sposób niestandardowe, własne ramki do swoich zdjęć profilowych. Być może wkrótce i ta funkcja pojawiła się w Polsce.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail