X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Snapchat bez białej ramki

Snapchat zrezygnował z białej ramki wokół archiwalnych zdjęć oraz filmów, które wcześniej zostały zapisane. Nowa opcja pozwala na publikowanie wspomnień z rolki aparatu z znacznie subtelniejszym oznaczeniem. Tym samym firma stara się nadążyć za Instagramem

Snapchat bez białej ramki"fot. bank zdjęć pixabay.com

reklama


Dotychczas wokół zdjęć archiwalnych udostępnianych przez Snapchata pojawiała się biała obwódka, wzbudzająca irytacje wśród użytkowników komunikatora. Aplikacja będzie jednak nadal traktować wspomnienia inaczej niż zdjęcia zrobione bezpośrednio w aplikacji. Od teraz tego rodzaju fotografie będą zawierały jedynie notkę o dacie jej stworzenia. Zmiana ta powinna przede wszystkim przyczynić się do zwiększenia ilości starych wspomnień, które użytkownicy zdecydują się udostępnić swoim znajomym.


Tym samym użytkownicy mają możliwość dzielenia się starymi fotografiami zachowując przy tym ich równie dobry wygląd, jak w przypadku zdjęć zrobionych z wykorzystaniem aplikacji. Snapchat chce nadążyć na nowymi możliwościami Instagrama. Aplikacja ta bowiem pozwala na publikowanie bez obwódki zdjęć, które maja mają mniej niż 24 godziny.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail