X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Marketing cyfrowy w pigułce, czyli konferencja In Digital Marketing 2017

Dwa dni wydarzenia, trzy sceny i ponad 40 prelegentów - tak zapowiada się kolejna edycja konferencji In Digital Marketing, która odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 w Warszawie. Jakich zagadnień z zakresu marketingu cyfrowego możemy się spodziewać?

Marketing cyfrowy w pigułce, czyli konferencja In Digital Marketing 2017fot. facebook.com/inDigitalMarketingPL

reklama


Zbliżająca się małymi krokami konferencja In DM to dwa dni praktycznej merytoryki z szeroko pojętego marketingu cyfrowego serwowanego przez najlepszych praktyków i twórców trendów. Każdy marketer, kierownik działu marketingu, właściciel firmy prężnie działającej w obszarze marketingu cyfrowego, czy pasjonat tematu znajdzie coś dla siebie.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną niemal wszystkie obszary tematyczne z zakresu digital marketingu, m.in.: social media, reklama na Facebooku i Messengerze, LinkedIn, Snapchat, YouTube i wideo marketing, a także dobry marketing z małym budżetem czy remarketing. Pojawią się również wątki UX dla aplikacji, niekonwencjonalnych pomysłów na długofalowe strategie, trendy mobilne i w e-commerce oraz analityka i optymalizacja. Nie zabraknie także wiedzy na temat content marketingu, e-mail marketingu oraz niezwykle popularnej obecnie wirtualnej rzeczywistości.

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli poruszać się pomiędzy dwoma scenami głównymi oferującymi ponad 40 merytorycznych wystąpień. Wśród tematów wystąpień, takie jak:

  • Jakie decyzje marketingowe podejmować w oparciu o posiadane dane?
  • 7 błędów popełnianych przy kampanii video oraz jak ich unikać.
  • Content marketing w czasach post-prawdy.
  • Automatyzacja social media.
  • Analityka jakościowa.
  • Virtual Reality w codziennych działaniach marketingowych.
  • Optymalizacja płatnych i bezpłatnych działań w ekosystemie Facebooka i Instagrama
  • Jakie zmiany w GoogleAnalytics – nowości przywiezione prosto z siedziby Google US.
  • Jak wykorzystać Facebooka, jako kanał sprzedaży. Nowości, przykłady, inspiracje.
  • Programmatic = RTB + PMP, czyli automatyzacja + czynnik ludzki w reklamie.

Podczas przerw aktywna będzie strefa Expo z wystawcami oferującymi niebanalne produkty do przetestowania. Ponadto dodatkowa scena expo, na której dodatkowe merytoryczne wystąpienia naszych gości, którzy podzielą się swoją wiedzą, a także przedstawią innowacyjne produkty i usługi przydatne w pracy Marketera.

Przez cały dzień funkcjonować będzie także strefa chilloutu, gdzie będzie sposobność porozmawiania z ekspertami, zadania pytań oraz miłego spędzenia czasu i nawiązania kontaktów z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się After Party dla uczestników inDM i ekspertów, gdzie w bardziej swobodnej i nieoficjalnej atmosferze będzie można kontynuować spotkania i rozmowy z ekspertami branży Digital.

Więcej informacji i bilety na: indm.pl

A tak wyglądała zeszłoroczna edycja inDM:

SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail