X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wiedza i praktyka email marketingowa – szósta edycja Mail My Day

Już po raz szósty odbędzie się konferencja M@il My Day. Dowiemy się z niej m.in. jak wykorzystać email marketing i łączyć go z innymi działaniami. Kogo w tym roku zobaczymy na scenie wydarzenia?

Wiedza i praktyka email marketingowa – szósta edycja Mail My Dayfot. materiały od organizatora

reklama


W dniach 20-21 marca, w Warszawie, odbędzie się kolejna, szósta już edycja konferencji M@il My Day, której organizatorem jest firma FreshMail. Jest to wydarzenie branżowe łączące wiele inspirujących prelekcji oraz case study z praktycznymi warsztatami.

Podczas konferencji wystąpią m.in: Paweł Sala, Artur Jabłoński, Maciej Lewiński, Artur Kurasiński, Maciej Budzich, Jan Zając czy Szymon Słowik. Będzie ich można wysłuchać podczas pierwszego dnia konferencji, które będzie miało miejsce w warszawskim Multikinie, w Złotych Tarasach. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak zaprojektować skuteczny formularz, jak zbudować wierną społeczność wokół cyklu spotkań za pomocą e-mail marketingu, a także o RODO, kampaniach AdWords jako uzupełnieniu mailingów czy generowaniu leadów przez Facebooka.

fot. materiały od organizatora

fot. materiały od organizatora

Tradycyjnie uczestnicy wydarzenia będą mogli wymienić się doświadczeniami email marketingowymi podczas afterparty w klubie Zamieszanie. Na drugi dzień zaplanowanych jest 11 warsztatów, prowadzonych przez ekspertów i praktyków marketingowych. Wśród tematów znajdzie się m.in.  Efektywne i skuteczne kampanie na Facebooku prowadzony przez Artura Jabłońskiego, E-mail marketing zgodny z RODO, Efektywne i skuteczne kampanie na Facebooku, Efektywny email marketing w B2B, a także warsztat całodniowy, przeznaczony dla osób początkujących w email marketingu.

fot. materiały od organizatora

fot. materiały od organizatora

Więcej informacji oraz bilety dostępne na stronie wydarzenia: mailmyday.pl

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail