X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

#5 Aula Polska Kraków pod hasłem Personal Brandingu

Już 26 kwietnia odbędzie się kolejna Aula Polska Kraków. Tym razem uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat Personal Brandingu. Kto wystąpi podczas wydarzenia?

#5 Aula Polska Kraków pod hasłem Personal Brandingufot. facebook.com/aulapolskakrakow

reklama


Zbliża się kolejna Aula Polska Kraków. Podczas 5 edycji wydarzenia prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Konferencja odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu – na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, w sali nr 9 pawilonu sportowo-dydaktycznego. Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 18:30, rejestracja rozpocznie się od 18:15.

Na scenie pojawią się specjaliści i praktycy, którzy opowiedzą nie tylko o tym, jak budować swoją markę w mediach. Poruszą również temat wystąpień publicznych, które stanowią ważną część budowania swojej marki.

Kto wystąpi na najbliższej Auli?

Wśród prelegentów, którzy wystąpią 26 kwietnia spotkamy takie osoby, jak:

  • Maciek Stęga – Community Manager w WebskiHR, freelancer i konsultant, specjalista od employer brandingu
  • Kamil Kozieł – szkoleniowiec, założyciel ITSchool oraz PrezART, który wystąpi wraz z Luizą Nowak, współzałożycielką PrezART, projektantką slajdów i specjalistą ds. marketingu
  • Karolina Latus – trener, coach, projektuje i stosuje narzędzia oceny kompetencji, związana z branżą HR i od 7 lat prowadzi Agencję Zatrudnienia CRAFTS
  • Aneta Wątor – twórczyni m.in. projektu “Kobieta w biznesie” oraz autorka książki “Kaizen w biznesie”
fot. facebook.com/pg/aulapolskakrakow

fot. facebook.com/aulapolskakrakow

Aula Polska Kraków jest wydarzeniem bezpłatnym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się zapisać. Można to zrobić za pośrednictwem strony. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji. Tematy poszczególnych wystąpień zostaną podane wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco profilu Auli Kraków na Facebooku.

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail