X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram pozwala dodać kilka zdjęć lub filmów w Stories jednocześnie

Nowości na Instagramie - twórcy aplikacji ułatwiają udostępnianie wielu treści w Stories jednocześnie oraz oznaczanie miejsc, w których zostały wykonane zdjęcia lub filmy.

Instagram pozwala dodać kilka zdjęć lub filmów w Stories jednocześniefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Instagram poinformował o dwóch istotnych nowościach w aplikacji, dzięki którym korzystający z niego mogą w szybszy i jeszcze prostszy sposób przesyłać zdjęcia i filmy do sekcji Stories.

Dotąd udostępnieni kilku elementów w relacjach na Instagramie wymagało pojedynczego ładowania materiałów, ich edycji i dodania. Od teraz użytkownicy mogą jednocześnie załadować wiele multimediów na raz. Aby to zrobić należy przejść do przesyłu multimediów w sekcji Stories, gdzie w prawym górnym rogu ekranu widoczna będzie nowa ikona. Po jej wybraniu zyskamy możliwość załadowania jednocześnie maksymalnie 10 zdjęć lub filmów z naszej galerii. Na ekranie edycji zobaczymy podgląd wszystkich materiałów, a kliknięcie w poszczególne fotografie i treści wideo pozwoli na ich indywidualną edycję przy użyciu naklejek, tekstu oraz innych narzędzi dostępnych na Instagramie. Po zakończeniu tego procesu zostaną one przesłane do naszej relacji w kolejności ich wyboru. 

źródło: Instagram

źródło: Instagram

Co więcej, twórcy aplikacji informują również, że od teraz prostsze będzie odnalezienie miejsca, które chcemy oznaczyć za pomocą naklejki z lokalizacją w Stories. Teraz siedząc w kawiarni lub przebywając w terenie i chcąc wskazać, gdzie przebywamy, zobaczymy sugerowaną lokalizację. Dzięki temu już nie będziemy musieli borykać się z problemem zapominania nazw miejsc, które odwiedzaliśmy – szczególnie, gdy chcemy dodać fotografię z nich po pewnym czasie od wizyty w nich.

Najnowsze zmiany w aplikacji są dostępne dla użytkowników systemu Android już teraz, a korzystający z systemu iOS zyskają taką opcję w ciągu najbliższych tygodni.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail