X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Od teraz udostępnisz Stories osoby, która wspomina o Tobie w relacji

Nowość dla wszystkich korzystających z opcji wspominania użytkowników za pomocą @ na Instagramie. Od teraz udostępnimy w ramach Stories relację osoby, która oznaczyła nasz profil. Jak to zrobić?

Od teraz udostępnisz Stories osoby, która wspomina o Tobie w relacjifot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Instagram poinformował wczoraj o nowej opcji w aplikacji. Od teraz, gdy ktoś wspomni o nas w swoim Stories możemy udostępnić to zdjęcie lub wideo w swojej własnej relacji. 

Gdy ktoś o nas wspomni, otrzymamy powiadomienie w wiadomości prywatnej z tą osobą i zobaczymy opcję dodania tej treści do swojej własnej historii. Wystarczy ją wybrać, aby zobaczyć owy materiał w formie naklejki z tłem, którą możemy dowolnie przesuwać, obracać i ustawiać, a także dodawać do niej kreatywne elementy, takie jak napisy, emoji lub kolorowe naklejki.

Również, gdy my sami zdecydujemy się wspomnieć za pomocą @ dany profil zobaczymy informację, że użytkownik ten może podzielić się tą historią w ramach swojej relacji na 24 godziny.

fot. instagram-press.com/

fot. instagram-press.com/

Gdy obserwatorzy odtworzą nasze Stories zobaczą nazwę profilu, z którego oryginalnie ono pochodzi i będą mogli odkryć interesujące treści również u naszych znajomych. Co jednak ważne, tylko publiczne konta mogą udostępniać swoje historie.

Aktualizacja jest już dostępna w ramach wersji 48 aplikacji Instagram na iOS i Androida.

  • Warto zobaczyć też nowy portal społecznościowy dla graczy Meetplayer.com

  • joannalewandowska1012

    Ja nie mam takiej opcji, gdy ktoś mnie oznacza , nie mogę tego udostępnić , za to jak ja oznaczam kogoś to nie ma problemu , czym może być to spowodowane ?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail