X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zostałeś wylogowany z Facebooka? Nie jesteś jedyny

Jeżeli zostałeś wylogowany z Facebooka lub nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta - nie jesteś sam. Użytkownicy z różnych krajów masowo zgłaszają problemy z działaniem serwisu.

Zostałeś wylogowany z Facebooka? Nie jesteś jedynyźródło: shutterstock.com

reklama


Użytkownicy Facebooka masowo zgłaszają problemy z korzystaniem z serwisu. Część posiadaczy kont na portalu została wylogowana i ma trudności z ponownym wejściem do niego lub też w ogóle nie jest w stanie uzyskać dostępu do profilu. Kilkukrotnie wpisywanie hasła okazuje się bowiem bezskuteczne. Okazuje się jednak, że problem ten nie jest związany indywidualnie z kontem danej osoby, a dotyka użytkowników na znacznie szerszą skalę.

Na stronie DownDetector, za pomocą której użytkownicy mogą zgłaszać awarie różnych stron, od pewnego czasu masowo pojawiają się komentarze użytkowników z różnych krajów, którzy donoszą o problemach z Facebookiem. Trudności napotykają mieszkańcy m.in. Polski, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemiec czy Belgii. Do najczęściej raportowanych problemów należy logowanie, przerwanie działania oraz kłopoty ze zdjęciami.

źródło: downdetector.com

źródło: downdetector.com

Na chwilę obecną nie pojawił się żaden oficjalny komunikat ze strony Facebooka. Zaistniała sytuacja budzi w użytkownikach obawę, czy portal społecznościowy nie padł ofiarą hakerów. Prawdopodobną opcją jest jednak po prostu prowadzenie prac serwisowych. Pozostaje nam więc czekać na to, czy Facebook odniesie się do problemów z portalem oraz jaki ich powód zostanie wskazany.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail