X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

UX i optymalizacja tematami grudniowej Auli Polskiej w Krakowie

Już 11 grudnia odbędzie się siódma edycja Auli Polska w Krakowie. Tym razem tematem głównym będą UX i optymalizacja.

UX i optymalizacja tematami grudniowej Auli Polskiej w KrakowieMaciej Stęga na 5. Auli Polskiej w Krakowie, źródło: facebook.com/aulapolskakrakow

reklama


Podczas zbliżającej się Auli Polskiej w Krakowie prelegenci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą tego, w jaki sposób właściwie przygotowane treści wpływają na optymalizację i SEO, jak skutecznie i legalnie pozyskiwać subskrybentów swojego newslettera, w jaki sposób zaprojektować UX sklepu internetowego, by zakupy w nim były czystą przyjemnością oraz jak wygląda proces projektowania doświadczeń przyszłości.

Kto wystąpi?

  • Szymon Słowik (Takaoto) – podczas swojej prezentacji opowie o roli treści w optymalizacji i pozycjonowaniu. Czy da się wypozycjonować stronę za pomocą „wartościowych treści”? Jakie treści wpływają na SEO? Gdzie je umieszczać i jak je tworzyć? Co próbuje nam narzucić Google poprzez swoje działania PR-owe, a co tak naprawdę jest premiowane przez algorytm.

Temat wystąpienia: Content is king? Czyli o wykorzystaniu treści w pozycjonowaniu i optymalizacji

  • Marcin Kociuba (Strategy Manager, FreshMail) – podczas swojej prezentacji, Marcin odpowie na pytania m.in. – jak zoptymalizować stronę, żeby zwiększyć bazę subskrybentów? Gdzie umieścić formularz zapisu na newsletter? Dlaczego pop-upy irytują użytkowników Twojej strony i co można zrobić, żeby były najbardziej efektywnym narzędziem lead generation? Czy zawsze rabat jest tym, czego oczekuje od Ciebie Twój subskrybent, zostawiając Ci adres email? Jakie dane powinniście zbierać na start?

Temat wystąpienia: Jak zoptymalizować stronę, żeby zwiększyć bazę subskrybentów?

  • Maria Leńczuk, Gosia Fajgier (UX Researcherki w studiu EDISONDA) Jak powinien wyglądać UX sklepu internetowego, żeby klienci lubili w nim kupować?

Na soczystych przykładach z badań z użytkownikami pokażemy, jak zaprojektować UX sklepu internetowego, który wzbudza same pozytywne emocje – przekonują prelegentki.

Temat wystąpienia: Dopieszczeni, nie zirytowani – jak klienci reagują na sklepy internetowe?

  • Joanna Skorupska – (założycielka & future strategist Radicalzz.studio) opowie o tym, jak wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych wywiera na nas konieczność redefinicji doświadczenia, takiego jakie znamy dziś.

Temat wystąpienia: Proces projektowania doświadczeń przyszłości

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33 o godzinie 19:00.

Udział w Aula Polska Kraków jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zapisać. Wejściówki można pobrać po rejestracji na stronie: https://aulakrk-ux.evenea.pl/

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail