X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Awaria Messengera. Komunikator nie działa w Polsce i innych krajach

10 grudnia to kiepski dzień dla Messengera. Facebooka boryka się z awarią komunikatora, a użytkownicy nie mogą wysyłać i odbierać wiadomości.

Awaria Messengera. Komunikator nie działa w Polsce i innych krajachźródło: shutterstock.com

reklama


Facebook boryka się z poważną awarią swojego komunikatora. Wysyłanie wiadomości w Polsce i innych krajach jest niemożliwe. Pierwsze sygnały o problemie pojawiły się dziś rano, lecz aktualnie komunikowanie się za pomocą aplikacji mobilnej lub czatu na desktopie jest bezskuteczne.

Tuż obok wysyłanych wiadomości widoczne jest puste kółeczko, które świadczy o tym, że dana treść nie została poprawnie wysłana i nie dotarła do odbiorcy.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji

Awaria komunikatora

Jak możemy sprawdzić na stronie Downdetector.pl, od dzisiejszego poranka do godzin południowych liczba zgłoszeń problemów z działaniem aplikacji gwałtownie wzrosła. Aż 87% wszystkich zgłoszeń dotyczy problemów z wysyłaniem lub odbieraniem wiadomości, a 12% połączeń z serwerem.

źródło: downdetector.pl

Zgłoszenia o problemie z Messengerem pojawiają się z wielu krajów, nie tylko europejskich.

źródło: downdetector.pl

Na mapie awarii możemy zobaczyć, że najwięcej zgłoszeń odnotowano we Francji, a szczególnie okolicach Paryża, Danii, Polsce oraz na Węgrzech.

Ogólny problem z komunikatorem

Twórcy Messengera nie wydali jeszcze żadnego komunikatu w kwestii awarii. Spodziewamy się jednak, że zespół Facebooka intensywnie pracuje nad usunięciem usterek, które uniemożliwiają komunikację.

Uspokajamy także wszystkich tych, którzy nie mogą komunikować się za pomocą aplikacji, że problem ten dotyczy nie tylko ich, ale szerokiego grona użytkowników Messengera.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail