X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nachodzi piętnasta Internetbeta! 13–15 września 2023, niezmiennie w Kielnarowej

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej odsłony kultowej konferencji InternetBeta. Czego możemy spodziewać się w ramach tegorocznej edycji wydarzenia?

Nachodzi piętnasta Internetbeta! 13–15 września 2023, niezmiennie w KielnarowejŁukasz Bis, organizator konferencji InternetBeta podczas edycji w 2022 roku / źródło: facebook.com/InternetBeta

reklama


InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Po raz piętnasty odbędzie się ona w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

O konferencji

InternetBeta to konferencja inna niż wszystkie – nie odbywa się w centrum dużego miasta, a w malowniczej Kielnarowej koło Rzeszowa. Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do nowoczesnego kampusu Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Okoliczności przyrody sprzyjają skupieniu się na tym, co tu i teraz, czyli ciekawych prelekcjach, spotkaniach z innymi uczestnikami i prelegentami, networkingu oraz branżowej integracji. Wśród słuchaczy tej multidyscyplinarnej konferencji i #ludziBety znajdziemy bowiem przedstawicieli wielu branż, m.in. internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii.  

Zobacz relację z InternetBeta 2022

W tym roku wydarzenie odbędzie się również tylko w formie stacjonarnej. Ta formuła jest ogromną zaletą Bety (jak popularnie jest nazywana konferencja) – daje możliwość swobodnej rozmowy, nawiązania kontaktów, podtrzymania tych istniejących, wysłuchania topowych prelegentów z najciekawszymi tematami z ostatniego roku. A wszystko to na przepięknym Podkarpaciu, gdzie wręcz generowany jest nowy biznes. 

Kto wystąpi podczas 15. edycji wydarzenia?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.  

Pierwszym prelegentem 15. edycji, którego zobaczymy na scenie Bety po raz pierwszy, będzie Szymon Negacz (WiseGroup). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Mick Griffin, Anna Prończuk-Omiotek, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Jan, Sikora, Karol Dziedzic, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Kasia Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji! 

Kamil Kozieł podczas InternetBeta 2022

Kamil Kozieł podczas InternetBeta 2022 / źródło: facebook.com/InternetBeta

Tegoroczna InternetBeta to już piętnasta  edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Sam nie wierzę, że ten projekt trwa tak długo, ale siłę do działania dają nam ludzie – prelegenci i uczestnicy, bez nich nie było by Bety! – mówi organizator InternetBeta, Łukasz Bis. – W tym roku będzie specjalna strefa chilloutu, razem z Autopay przeniesiemy trochę morza do Kielnarowej, specjalna forma networkingu i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych sama mocna merytoryka – dostarczona przez najlepsze mówczynie i mówców polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! A wieczorami będziemy się integrować! 

Pełny plan wydarzenia jest dostępny na stronie konferencji: https://www.internetbeta.pl/program   

Partnerzy wydarzenia InternetBeta 2023

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.  

Partnerami strategicznymi są Autopay, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. 

Partnerami technologicznymi są Autopay, Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch.  

Partner merytoryczny to the:protocol. 

Partnerami wydarzenia są Mercedes-Benz Zasada Automotive, Urząd Miasta Rzeszów, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, thebigthing, a także DevTalents, Brand24, Colours of Coffee, ContentHouse, DIMAQ, FEB, filmcloud, mBank, IAB Polska, RunVido, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, OpenInnovationHouse, SMSAPI, WielkaReklama.eu.  

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/ 

SOCIALPRESS od lat jest patronem medialnym wydarzenia

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail