X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Grupa OAN uruchamia sieć reklamy video -Video.ad!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Video.ad

reklama

Głównym celem video.ad jest realizacja kampanii reklamowych bazujących na treściach video emitowanych na powierzchniach wydawców posiadających content video. Aktualny zasięg sieci wynosi ponad 300 witryn, natomiast potencjał emisyjny to 50 mln PV.

Stworzyliśmy dla naszych klientów możliwość realizacji kampanii zarówno w wyselekcjonowanych przez nas pakietach tematycznych, jak i w modelu RON. Dostępne formaty reklamowe podzielone zostały ze względu na modele emisji – in-stream  video ( pre-roll, mid-roll i post-roll)  oraz outstream ( in-text video, mobile video, buble video). Technologią, którą wykorzystujemy do emisji kampanii reklamowych jest adserver Smart oraz AdOcean.

Naszym wydawcom proponujemy dedykowany player video, dzięki któremu mają możliwość podłączenia się do sieci reklamowej i emitowania reklamy.

„Uporządkowaliśmy nasze portfolio produktów video i udostępniamy naszym klientom szereg narzędzi pozwalających na precyzyjne i skuteczne dotarcie ze spotami do TG. Mówimy tu o reklamie pre-roll i pochodnych, in-stream, reklamie wideo w sieci kontekstowej (Context.ad),  reklamie wideo w mobile (appki, witryny), a także wideo w MMS. Do dyspozycji reklamodawców oddajemy nie tylko CPM czy CPV, ale również model CPC z precyzyjnym targetowaniem na słowa kluczowe. Oczywiście do dyspozycji jest również zakup w modelu Programmatic – mówi Marcin Pietruszka, Head of Agency Sales w OAN.

 

OAN to grupa spółek i produktów dedykowanych rozwiązaniom z zakresu reklamy online. W ofercie znajdują się display’owe sieci reklamowe biznes i premium, rozwiązania i produkty z zakresu mobile, context, social b2b, content marketingu i performance.

Zapraszamy na stronę: video.ad