X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wioletta Wiśniewska z Traffic Trends do Bidlab

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Wioletta Wiśniewska

reklama

Wioletta Wiśniewska jest odpowiedzialna za kampanie reklamowe realizowane zarówno w Programmatic, jak i AdWords. Zajmuje się optymalizacją prowadzonych działań reklamowych tak, aby pomiędzy tymi dwoma ekosystemami wyszukiwać najefektywniejsze ścieżki atrybucji dla kluczowych klientów.

Wioletta Wiśniewska w ostatnim czasie pracowała w Traffic Trends na stanowisku Team Leadera, gdzie odpowiadała za szkolenie stażystów z zakresu Google AdWords i Analitycs. Ponadto prowadziła kampanie m.in. linków tekstowych, wideo, remarketingowe czy Google Zakupy w systemie AdWords. Wcześniej współpracowała z widoczni.pl oraz Smartlink.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że do naszego zespołu dołączyła Wioletta. Dzięki jej szerokim kompetencjom i doświadczeniu zarówno w dziedzinie Programmatic, jak i AdWords prowadzone przez nas działania wkroczą na jeszcze wyższy poziom do czego cały czas dążymy – komentuje Tomasz Teodorczyk, CEO Bidlab.

Bidlab to agencja mediowa specjalizująca się w efektywnym pozyskiwaniu ruchu. Dzięki unikalnej strategii łączenia danych behawioralnych z dopasowanymi kontekstowo mediami, przy pogłębionej optymalizacji celów, Bidlab w istotny sposób obniża stratę mediową związaną z masowym zakupem reklamy display.