X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Cannes 2019

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Cannes 2019

reklama


Dorota Piekarska z VMLY&R Poland w duecie z Joanną Wagner z Leo Burnett Warszawa w kategorii Digital wygrały polską edycję konkursu Young Creatives Cannes 2019. Druga zwycięska para to Damian Kitowski z VMLY&R Poland i Michał Oleksów z Cut The Mustard, którzy wygrali w kategorii Print (zdobywając też równocześnie nominację w kategorii Film).

Konkursu Young Creatives Cannes, skierowany do młodych pracowników branży kreatywnej i marketingowej, po raz kolejny wytypował najzdolniejszych. 24 kwietnia w Niebie, ogłoszono zwycięzców. Następnie organizatorzy zaprosili uczestników na Design Wars – pojedynek grafików przed publicznością.

Nagrody główne Young Creatives Cannes 2019, w poszczególnych kategoriach zdobyli:


  • Albert Stęclik i Tomek Świstuń, Dziadek do Orzechów/K2 Precise, w kategorii PR


  • Adam Kręgielewski i Mateusz Garbarczyk, Labcon, w kategorii MEDIA


  • Damian Kitowski i Michał Oleksów, VMLY&R/Cut The Mustard, w kategorii PRINT


  • Rozalia Kurant i Miłosz Zdunek, K2 Precise, w kategorii DESIGN


  • Janina Szwykowska i Łukasz Kołakowski, McCann, w kategorii FILM


  • Dorota Piekarska i Joanna Wagner, VMLY&R/Leo Burnett, w kategorii DIGITAL


  • Karolina Kozakiewicz i Agnieszka Michalik, BNP Paribas, w kategorii CLIENTS


  • Anna Jędryka, Havas Warsaw, w kategorii OPENGRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!


Każda kategoria miała dedykowane jury oraz partnera. Przewodniczącym YC Design był Bartek Walczuk z 180heartbeats + JUNG v MATT, a partnerem tej kategorii było Tyskie. Kategorią YC Digital zaopiekowała się Marta Frączek z agencji Saatchi&Saatchi, a parterem był Totalizator Sportowy. Obradom w kategorii YC PR przewodniczyła Joanna Drabent, Prowly, a partnerem był BNP Paribas. Prace młodych marketerów – YC Clients, oceniało jury pod przewodnictwem Piotra Chrobota z Life on Mars, partnerem kategorii był WWF. Przewodniczącymi łączonego jury YC Print/Film byli Michał Kubik & Łukasz Stachniak z Bardzo, a partnerami odpowiednio byli Lech i LOT. Prace młodych mediowców oceniało jury pod przewodnictwem Pawła Gali z Wavemaker, a partnerem kategorii media było Podzielmy się. Kategorii OPEN przewodniczył Mariusz Pitura Walk, a jej partnerem był Netflix.


Young Creatives jest największym konkursem w Polsce skierowanym do młodych pracowników branży marketingowej. Daje szanse na udział w międzynarodowych finałach Cannes Lions i okazję do zaprezentowania swojego potencjału kreatywnego i samodzielnego zmierzenia się z prawdziwym briefem. Konkurs pozwala na zyskanie oceny i rzetelnej informacji zwrotnej dotyczącej projektu od najlepszych ekspertów z branży.Organizatorzy: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Twórców Reklamy, Cannes Lions