X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Google Traffic pomoże omijać korki także w Polsce

Google Traffic pomoże omijać korki także w Polsce

Usługa dostępna była dotychczas dla kilku państw. Dopiero teraz taką możliwość zyskują użytkownicy w Polsce oraz 12 innych krajach europejskich. – Od czasu wprowadzenia w 2008 Google Maps Traffic nasz zespół ciężko pracował, by udostępnić tę funkcję większej liczbie użytkowników w wielu krajach. Akurat w czasie letnich podróży mamy przyjemność poinformować, że dzisiaj udostępniliśmy Traffic w 13 krajach w Europie. Nasz zespół w Zurychu jest szczególnie zadowolony z tej wersji, ponieważ wielu z nas będzie mogło korzystać z rozszerzenia tej funkcji. Na przykład, chociaż jeżdżę do pracy środkami publicznego transportu, to lubię pojechać w weekend w austriackie Alpy lub nad włoskie jeziora, więc Traffic w moim telefonie pozwala mi uniknąć ruchu w tunelu Gotthard – czytamy na blogu Google.

http://youtu.be/t5gbi_A4xS0

Nowe informacje o ruchu drogowym są umieszczane na Google Maps i Google Maps Navigation. Usługa została udostępniona w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Niemczech, Irlandii, Izraelu, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Słowacji, Hiszpanii i Szwajcarii. Jej zakres obejmuje wszystkie drogi ekspresowe i autostrady oraz drogi w centrach dużych miast.

Aplikacja jest regularnie aktualizowana o informacje ze zdarzeń drogowych z ostatnich 5-10 minut. Można również dowiedzieć się więcej o typowych warunkach ruchu w określonych godzinach i dniach tygodnia, klikając w link Zmiana w legendzie na Google Maps i ustawiając dzień tygodnia oraz godzinę. Aktualny stan ruchu oznaczany jest trzema kolorami – zielony sygnalizuje mały ruch, żółty – wzmożony a czerwony – korki. W aplikacji Nawigacja możemy natomiast odnaleźć alternatywne drogi dojazdu do wybranego miejsca.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail