X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

O lojalności klienta już w kwietniu w Krakowie

O lojalności klienta już w kwietniu w Krakowie

reklama


Musimy korzystać z danych. Firmy zebrały i wciąż zbierają dane o klientach różnymi sposobami i z wielu kanałów. Nasze bazy szybko „przyrastają” – ale wciąż uczymy się nimi skutecznie zarządzać i wykorzystywać potencjał (BIG) DATA w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami, a co za tym idzie monetyzować je.

Kluczowym wyzwaniem dla producentów FMCG czy dóbr trwałych – z reguły nie posiadających bezpośredniego dostępu do konsumenta – jest rozwijanie i pielęgnowanie relacji z dystrybutorami czy franczyzobiorcami. Istotnym problemem staje się zbudowanie wielopoziomowej relacji, ale wierzymy, że warto, bo pomaga ona zwiększyć sprzedaż poprzez zaspokojenie potrzeb nie tylko dystrybutora, sprzedawcy, ale i konsumenta. I stwarza szansę na budowanie lojalności do marki.

W tym roku Forum podzielone zostało na 4 równoległe sesje skupione na relacjach:

  • B2C W HANDLU DETALICZNYM
  • B2C W USŁUGACH
  • B2B W RELACJACH Z RESELLERAMI
  • B2B W RELACJACH Z KLIENTEM BIZNESOWYM

Udział w edycji 2014 biorą m.in.:

Tesco Clubcard, Payback Niemcy i Polska, Baltic Miles, PLL LOT, Drogerie Natura, Tchibo, Bank Millennium, T-Mobile, ING Usługi Finansowe, Dell, Syngenta, UPC, Abra, Atlas, Netia, Provalliance Poland, ING Usługi Finansowe, Danone, Carrefour Polska, Credit Agricole Bank Polska, Empik Media & Fashion Loyalty Services, Grupa Allegro, MWS (Grupa Maspex Wadowice), Euro Bank, Castorama Polska, Curver Poland, Bank BPH, Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Toyota Motor Poland, Polkomtel i in.

Szczegółowy program: www.loyalty-conferences.com.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail