X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dołącz do twórców CyberRE 5.0!

Dołącz do twórców CyberRE 5.0!

reklama


CyberRE 5.0 jest kontynuacją czterech edycji konferencji Cyberresearch – najważniejszego w Polsce wydarzenia poświęconego badaniom cyberprzestrzeni. Odbywający się od 2010 roku event zgromadził dotychczas blisko 700 uczestników, którzy zobaczyli niemal 100 prezentacji. Co roku w przedsięwzięciu udział bierze Minister Administracji i Cyfryzacji.

Do 8 grudnia czekamy na zgłoszenia wystąpień dotyczących człowieka i biznesu widzianych z perspektywy post-cyfrowej. Chcemy uchwycić nowe zjawiska, powstające na styku człowieka i cyfrowego świata oraz pokazać, jakie mają – lub niedługo będą miały – znaczenie dla marketingu i biznesu. Na pewno będzie dużo o prywatności, cyberwojnach czy archeologii mediów. Na CyberRE 5.0 nie zabraknie też dyskusji o mechanizmach, które sprawiają, że jedne start-upy w ciągu tygodnia podbijają świat, a tysiące innych nigdy nie przynosi zwrotu z poniesionych na nie inwestycji. Zajmiemy się także łączeniem strumienia cyfrowych danych i  wiedzy o konsumentach, co jest obecnie jednym z największych wyzwań biznesu. W sumie planujemy około 20 inspirujących wystąpień – mówi Agnieszka Łebkowska, przewodnicząca Rady Programowej konferencji.

Piąta edycja  konferencji CyberRE  poświęcona będzie przyglądaniu się szeroko rozumianej rzeczywistości z perspektywy post-cyfrowej – rzeczywistości społecznej, biznesowej, marketingowej, badawczej.

Rada Programowa zaprosiła do składania propozycji wystąpień w następujących obszarach
1. Człowiek w świecie post-cyfrowym
2. Biznes w świecie post-cyfrowym
3. Zdobywanie wiedzy o człowieku i biznesie w świecie post-cyfrowym

Prezentacje można zgłaszać do 8 grudnia 2014 r. poprzez formularz dostępny na stronie www.ptbrio.pl/cyber50.

Więcej informacji na stronie www.ptbrio.pl/cyber50.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail