X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Rozpocznij rok 2015 mobilnie!

Rozpocznij rok 2015 mobilnie!

reklama


Życie w ciągłym biegu wymaga od nas dostosowywania się do nowych technologii i nowości rynkowych. My sami natomiast mamy coraz więcej wymagań od urządzeń, którymi otaczamy się każdego dnia. Miejsce laptopów, czy aparatów fotograficznych coraz częściej zajmują tablety i smartfony. To efekt zmiany w codziennej komunikacji zarówno tej w pracy, jak i podczas codziennych zajęć. Urządzenia mobilne są więc dla wszystkich, bez względu na wiek, zawód, czy wykształcenie.

Właśnie dla tych osób, które podążają za szeroko rozumianymi nowościami technologicznymi, organizowane są 2. Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT oraz konferencja Mobile Trends Conference. Wszystkich, których interesuje to, co dzieje się w branży mobile i chcą być częścią tego świata zapraszamy w dniach 11-13 lutego 2015 r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Targi Mobile-IT odbędą się w dniach 12-13 lutego. W ich trakcie zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania mobilnych technologii w sektorze publicznym i prywatnym. W ramach nadchodzącej edycji dużo miejsca poświęcone zostanie aplikacjom mobilnym, które nazwać możemy swego rodzaju „oknem na świat”.

Targi są doskonałą okazją dla wystawców, aby zaprezentować nowości i tym samym zaskoczyć klientów. To szansa bezpośredniego kontaktu przedstawicieli firmy z konsumentami i możliwość wymiany spostrzeżeń na temat produktów, co tworzy kompleksową platformę sprzedaży, promocji oraz komunikacji.

Zakres branżowy targów:

  • M-marketing i M-commerce (m.in.: SMS, MMS Marketing, SoLoMo, grywalizacja, start-up’ aplikacje i reklamy na urządzenia mobilne)
  • Bankowość i finanse (m.in.: płatności mobilne, zdalny dostęp do konta i usług finansowych)
  • Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstw (m.in.: centralne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i aplikacjami, narzędzia do analizy wizualizacji danych)
  • Oferta dla sektora publicznego (m.in.: e-learning oraz m-learning, oprogramowanie dla agencji rządowych, aplikacje mobilne GIS)
  • Chmura i outsourcing IT (m.in.: serwer w chmurze, platforma IT w chmurze, oprogramowanie w chmurze)
  • Sprzęt i infrastruktura sieciowa (m.in.: smartfony, tablety, wearable devices, urządzenia Wi-Fi, sieci GSM, systemy RFID)

Równocześnie z targami odbędzie się czwarta edycja konferencji Mobile Trends Conference 2015. Jest to największe w Polsce wydarzenie poświęcone w całości mobilnym technologiom. Nadchodząca edycja odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2015 r. To trzy niezapomniane dni: Development Day, Business Day oraz będący nowością Inspiration Day. Lista prelegentów z dnia na dzień ulega powiększeniu, a potwierdzeni dotychczas prelegenci to m.in.: Natalia Hatalska, Piotr Konieczny, Monika Mikowska, Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Marcin Zaremba, Piotr Biegun czy Bartłomiej Postek. Pełną listę możecie zobaczyć pod adresem www.2015.mobiletrends.pl/konferencja-prelegenci. Drugi dzień konferencji zakończy się galą rozdania prestiżowych nagród Mobile Trends Awards dla najefektywniejszych rozwiązań i kampanii mobilnych. Tego wydarzenia z całą pewnością nie można pominąć! Zgłoszenia do nagród MTA przyjmowane są do 5. stycznia.

Bilety na konferencję można zakupić na stronie internetowej konferencji www.2015.mobiletrends.pl. Do 29 grudnia bilety dostępne są w cenie od 250 zł.

Targi Mobile-IT – 12-13 lutego 2015
Mobile Trends Conference – 11-13 lutego 2015
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 w Krakowie
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z.o.o. oraz ClickMaster Polska

SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail