X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Podręcznik kupowania prezentów dla maniaków technologicznych

reklama


Koszulka z koszulkowo.com

Koszulka z koszulkowo.com

Jak na maniaka przystało, maniak technologiczny szczyci się swoją przynależnością do grupy tych, którzy wiedzą, znają, mają swoje tajne kody i hasła. Tę przynależność podkreślać należy na każdym kroku, nosić się z nią otwarcie i bez skrępowania. W święta można to ułatwić swojemu maniakowi kupując odpowiednią koszulkę. Nie jakąkolwiek, ale np taką z www.koszulkowo.com. Tam gdzie hasła na koszulkach znane tylko wtajemniczonym (Dziwne, u mnie działa), opisujące oczywiste sprawy językiem znanym tylko wybrańcom ( < / head > <body> ) czy też pozwalających afiszować się ze swoją prawdziwą miłością do gier (play hard) czy internetu ( home is where free wifi is). Koszt koszulki 40-50 zł, wartość mentalna bezcenna.

Maniacy potrzebują także wciąż na nowo karmić swoje manie. W pełni się w nich zatracać i rozbudzać na nowo pragnienia. A przede wszystkim zawsze być na czasie z nowościami. Dlatego maniakowi warto podarować coś co stosunkowo niedawno pojawiło się na półkach. Dla graczy idealnym prezentem może być edycja kolekcjonerska gry World of Warcraft: Warlords of Draenor na PC (cena to około 300 zł) czy chociażby Minecraft na Xbox One (ok. 70 zł). Bądź też nowe zestawy konsol XboxOne czy Xbox 360, w których znajdziemy większą pamięć, bezprzewodowe kontrolery i zestaw trzech gier.

Okładka książki Tomka Tomczyka na JasonHuntBooks

Okładka książki Tomka Tomczyka z JasonHuntBooks

Dla tych, którzy zgłębiają tajemnice branży poprzez książki doskonałym wyborem wydaje się być książka, Tomka Tomczyka – Bloger i Social Media (dostępna już w przedsprzedaży za 55 zł, w cenie także poprzednia książka autora). Premiera książki zbiega się z premierą nowej odsłony bloga Tomczyka, który od nowego roku zmienia nazwę z Kominek na JasonHunt. Temat i książka w branży z etykietą „hot”, więc i prezent trafiony. Dla tych, którzy od blogów bardziej cenią sobie Twittera z pomocą przychodzi Eryk Mistewicz i jego książka Twitter – sukces komunikacji w 140 znakach. Tajemnice narracji da firm, instytucji i liderów opinii. Książka wydana przez Onepress w listopadzie to koszt około 35 zł. Obie książki dostępne są również w formie e-booków, więc podarować je można w jednej torbie z czytnikiem.

Wybór prezentu dla technologicznych gadżeciarzy nie jest trudną sprawą. Powinno być modnie, na czasie i z wywołaniem efektu „wow”. W grę wchodzą wszystkie sprzęty ze słowem smart i bezprzewodowy – telefony, zegarki, głośniki czy słuchawki. Znanych firm i dobrej jakości, co wiąże się również z wysoką ceną. W zależności od modelu trzeba na takie gadżety przeznaczyć od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Drugim kluczem wyszukiwania gadżetów, w dość wygórowanych cenach, są sprzęty, o których się mówi. Roboty i drony ucieszą zarówno młodych, jak i starszych przedstawicieli technomaniaków. Gdy przeznaczyć na prezent chcemy nieco mniej pieniędzy wówczas liczy się kreatywny pomysł – biżuteria z wbudowanym pendrivem czy pen drive w kształcie klocka LEGO, zabawne case na smartphone’y czy laptopy, albo bombki w kształcie padów do gry bądź telefonów i komputerów.

Go Pro Hero 4 z oficjalnej strony gohd.pl

Go Pro Hero 4 z oficjalnej strony gohd.pl

Ostatnią radą wartą zapamiętania przy wyborze prezentów dla technomaniaków jest ta, że maniak zawsze chce pozostawać w łączności by dzielić się swoimi przeżyciami. Pamiętajmy więc o kamerkach, które umożliwią uwiecznianie najważniejszych chwil przeżywanych na ziemi, w powietrzu i wodzie. Popularnością powinny też cieszyć się wszelkiego rodzaju powerbanki, aby żaden sprzęt się nie rozładował i był zawsze gotowy do działania, jak również różnorodne akcesoria pomagające zachować dobry stan sprzętów i ich funkcjonowanie. Na przykład czyściki do tabletów, przejściówki, stacje dokujące, organizery do sprzętów bądź uchwyty do kabli.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail