X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolejne miliony na koncie Facebooka i nowa aplikacja dla iOS

Kolejne miliony na koncie Facebooka i nowa aplikacja dla iOSfot. CC0 Public Domain

reklama


Menadżer reklam

W lipcu ubiegłego roku Facebook uruchomił Menadżera reklamy dostępnego w ramach swojej witryny komórkowej, a także dla aplikacji Androida i iOs. Firma zapewnia, że dziś z tego narzędzia korzysta ponad 800 tysięcy reklamodawców miesięcznie, co stanowi około 40% aktywnych użytkowników.

Teraz, każdy z nas Menadżera reklam może pobrać z Apple App Store jako osobną aplikację. Dzięki nowej “appce”, śledzenie wydajności reklam lub edytowanie tych już istniejących będzie dużo prostsze. Ponadto aplikacja zapewnia możliwość obejrzenia budżetów i harmonogramów reklam i oczywiście tworzenia reklam.

Użytkownicy Androida nie muszą się martwić, gdyż, jak zapowiada firma, aplikacja dla tego systemu jest w budowie i jeszcze w tym roku będzie dostępna.

Jak wiadomo, to właśnie reklamy są głównym źródłem przychodów Facebooka. Prawie 70% dochodów firmy Marka Zuckerberga ma swoje źródła w reklamach mobilnych, nie ma więc co się dziwić, że stosowanie coraz to lepszych i praktyczniejszych rozwiązań dostępnych na nasze telefony to słuszne, logiczne i naprawdę potrzebne działania społecznościowego giganta.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail