X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Spotify 2015 – czego słuchaliśmy w tym roku

Spotify 2015 – czego słuchaliśmy w tym rokufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Każdy kto korzysta z tej platformy, może po zalogowaniu sprawdzić m.in listę odtwarzanych utworów, najczęściej słuchany utwór czy łączny czas słuchania muzyki. Spotify udostępniło też kilka list odtwarzania najciekawszych trendów muzycznych tego roku.

Na specjalnej stronie sprawdzimy swojego najpopularniejszego artystę, utwór, album, ulubione gatunki muzyczne, liczbę wszystkich twórców, których utwory odtworzyliśmy i ich kawałków. W dodatku, możemy sprawdzić, jak nasze gusta muzyczne wyglądały w konkretnych porach roku. Na bazie tych informacji traktowanych jak preferencje użytkownika, Spotify generuje playlistę, na której znajdują się utwory pasujące do naszego gustu, które mogły jednak zostać przez nas pominięte.

spotify

Poza tym, warto prześledzić tegoroczne trendy w muzyce światowej. Spotify przypomina o letnim boomie na gatunek tropical house, problemach z prawami autorskimi do nagrywanych utworów, wygranej Szwecji w konkursie Eurowizji czy pierwszym albumie nagranym w kosmosie. Niby nic, a z ciekawości warto odwiedzić i podglądnąć nasz muzyczne wybory 2015 roku.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail