X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Na Snapchacie pojawią się naklejki 3D

Na Snapchacie pojawią się naklejki 3Dfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Zabawne filtry lub zamiana twarzy z przyjacielem. Super, ale teraz w grę wchodzą naklejki 3D i rozszerzona rzeczywistość! Niedawno Snapchat wprowadził kilka nowych funkcji. Możliwość audio i wideo rozmowy oraz przesyłania zdjęć. Wczoraj ogłosił kolejne nowości i znowu rozpieszcza swoich użytkowników. Ponownie jest o krok przed swoim konkurentem- Facebookiem.

Czytaj więcej: Nowe funkcje na Snapchacie – wysyłanie zdjęć oraz audio i wideo rozmowy
Czytaj więcej: Poznaj plany Facebooka na najbliższe 10 lat 

via GIPHY

Jak podał portal TechCrunch, Snapchat planuje wprowadzić naklejki 3D, które użytkownicy aplikacji będą mogli dodać do filmu, a one będą poruszać się i dopasowywać do obiektu. Aktualizacja zaczyna powoli funkcjonować na Androidach, a w najbliższym czasie zacznie również działać na telefonach z system iOS. Nowe emotikony w formie 3D będą działać niezależnie do starych, statycznych buziek. Co więcej możliwe będzie wykorzystanie starych i nowych naklejek w jednym snapie.

via GIPHY

Nowe naklejki 3D zostały oparte na działaniu rozszerzonej rzeczywistości. Josh Constine, autor artykuł na portalu TechCrunch, zwrócił się do Snapchata z pytaniem- jak od strony technicznej działają naklejki 3D? Niestety zespół, który pracuje dla żółtego duszka odmówił udzielenia takich informacji. Prawdopodobnie nowe narzędzie związane jest z zatrudnieniem przez Snapchata, współtwórcy programu Vuforia, który również opiera swoje działanie na zasadach rozszerzonej rzeczywistości.

Jak dodać naklejkę 3D do nagrania?

  1. Nagraj snapa
  2. Kliknij w prawym, górnym rogu na ikonkę z emotikonami
  3. Wybierz naklejkę
  4. Umieść ją w wybranym przez Ciebie miejscu
  5. Kliknij na wybrany emotikon i dłużej przytrzymaj

Snapchat wciąż zaskakuje swoich młodych fanów, dzięki naklejkom 3D wysyłanie snapów stanie się jeszcze ciekawsze. Możliwe również, że będziemy wysyłać ich więcej, bez szczególnej okazji, ale po to aby pochwalić się naszym kreatywnym wykorzystaniem możliwości, które dostaliśmy od aplikacji.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail