X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Znalezisko Redakcji: blog Co Dziś Zjem Na Śniadanie?

Znalezisko Redakcji: blog Co Dziś Zjem Na Śniadanie?fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Zaczęło się od dobrego kina. Następnie nadszedł czas na domowe porządki, ale tematyka jedzenia musiała pojawić się prędzej czy później. Jak to mówią „śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia”, dlatego prezentujemy najnowsze znalezisko redakcji- blog „Co Dziś Zjem Na Śniadanie”.  Polecamy lekturę artykułu pomiędzy pierwszym, a drugim kęsem śniadania. 
http://codziszjemnasniadanie.pl/

http://codziszjemnasniadanie.pl/

Autorką bloga jest Marta Greber, która uwielbia zjeść rano dobre śniadanie i lubi poranki. Niestety większość z nas nie docenia wczesnych godzin porannych. Zazwyczaj spędzamy je w pośpiechu i jeśli uda nam się chwycić surową parówkę aby zagryźć ją kromką chleba z masłem, kiedy prowadzimy samochód, to jest to spory sukces. A gdyby tak wstać 15 minut wcześniej i poświęcić ten kwadrans na wspaniałe śniadanie z najbliższymi? Jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że po owsiance z czarnego ryżu z odrobiną kardamonu, jagodami i wiśniami dzień stanie się piękniejszy.

Królowa śniadań

http://codziszjemnasniadanie.pl/

http://codziszjemnasniadanie.pl/

Co jest najwspanialsze w tym blogu? Sam pomysł! W Internecie znajdziemy całą masę lepszych lub gorszych blogów o gotowaniu i pieczeniu. Wydaje mi się jednak, że blogi, które w czymś się specjalizują, już na wstępie wygrywają z konkurencją. Marta Greber znalazła swoją niszę i odnosi sukces bowiem jej poranki na Facebooku  śledzi 22 tysiące fanów.

Dziś mam ochotę na…

http://codziszjemnasniadanie.pl/

http://codziszjemnasniadanie.pl/

Następną rzeczą, którą uznałam za niezwykle przydatną są kategorie. Wyobraźmy sobie sytuację, ze wpiszemy adres bloga i zaczynamy szukać pomysłu na śniadanie. Aby przyspieszyć proces wyszukiwania włączmy filtr, a wskazówkę co wybrać dostarczą nam nasze kubki smakowe. Mam ochotę zjeść porządne śniadanie ponieważ czeka mnie naprawdę ciężki dzień? Klikam w kategorię „cięższe, ale pyszne” i voilà! Jeśli w gorący poranek potrzebuję dawki witamin, poszukam w zakładce „z owocami”, a na te szczególne dwa dni w tygodniu została stworzona oddzielna wersja śniadań „na weekend”. 
http://codziszjemnasniadanie.pl/

http://codziszjemnasniadanie.pl/

Dobre przepisy są zwieńczone estetycznymi zdjęciami i przyjemnymi tekstami. Oczywiście blog kulinarny nie mógłby funkcjonować bez dokładnych porad co i jak robić krok po kroku. Jedynym małym minusem jest częstotliwość dodawania wpisów. Niestety blog nie jest często aktualizowany, niekiedy odstęp pomiędzy wpisami wynosi ponad miesiąc. Autorka bloga prowadzi również anglojęzyczną wersję strony, na której przepisy pojawiają się znacznie częściej dlatego i tam warto zaglądać.

Królowa śniadań rządzi na Instagramie

http://codziszjemnasniadanie.pl/

http://codziszjemnasniadanie.pl/

Marta Greber jest niekwestionowaną królową śniadań. U niej nie znajdziemy kromki chleba z pasztetem, parówek i bułki z serem ani płatków z mlekiem. Blog autorstwa królowej śniadań rządzi również na Instagramie. Do śniadania zagląda jej prawie 350 tysięcy obserwujących i wcale się im nie dziwie. Zdjęcia są naprawdę zachwycające. Jesteście jeszcze przed śniadaniem? W takim razie warto poszukać tutaj inspiracji.
Agnieszka Bień

Agnieszka Bień

Dziennikarka

Zobacz wszystkie artykuły autora

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail