X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kobieta w biznesie, czyli krakowskie business women biorą karierę w swoje ręce [AKTUALIZACJA: Ogłoszenie wyników konkursu]

1 września 2016 rozpocznie się kolejna edycja projektu „Kobieta w biznesie”. W tym roku do głównego organizatora, czyli firmy Motiwator, dołączyła agencja ContentHouse, która podzieli się wiedzą swoich ekspertów. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Kobieta w biznesie, czyli krakowskie business women biorą karierę w swoje ręce [AKTUALIZACJA: Ogłoszenie wyników konkursu]

reklama


Cykl „Kobieta w biznesie” już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biznesowych, jakie mają miejsce w Krakowie. W czasie każdego spotkania uczestnicy, wbrew pozorom – nie tylko kobiety, choć to do nich w szczególności jest skierowana oferta, łączą inspirującą dawkę eksperckiej wiedzy z networkingiem. Dzięki temu wokół wydarzeń wyrosło środowisko przedsiębiorczych kobiet skupionych na samorozwoju i budowaniu swojej kariery.

Najbliższe spotkanie, które odbędzie się 1 września poświęcone będzie tematyce budowania biznesowego wizerunku (Aneta Wątor, Motiwator) oraz zastosowania content marketingu w działaniach biznesowych (Katarzyna Bienussa i Michał Grzebyk, ContentHouse).

Podczas spotkania będzie można wygrać przygotowanie darmowej strategii content marketingowej przez specjalistów z agencji ContentHouse.

Na zdjęciu (od lewej): Grzegorz Miłkowski, Paulina Ksel, Aneta Wątor, Katarzyna Bienussa, Michał Grzebyk

Na zdjęciu (od lewej): Grzegorz Miłkowski, Paulina Ksel, Aneta Wątor, Katarzyna Bienussa, Michał Grzebyk

Więcej szczegółów o cyklu spotkań można znaleźć na stronie: Kobieta w Biznesie

SocialPress objął patronatem cykl spotkań „Kobieta w biznesie”.

Konkurs

Powiedz nam w 3-5 zdaniach, dlaczego chcesz wprowadzić w swojej firmie działania content marketingowe.  Dla trzech osób, które udzielą najciekawszej odpowiedzi mam specjalne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Motiwator.

1 x warsztaty Kaizen dla 1 osoby (o wartości 299 zł)
2 x „Kobieta w biznesie” vol. 11 dla 2 osób (wartość dwóch zaproszeń to 144 zł)

Na zgłoszenia czekamy pod adresem k.bienussa@contenthouse.pl (w tytule prosimy wpisać Konkurs – Kobieta w biznesie / content marketing) do 23 sierpnia do godziny 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 sierpnia. Regulamin-konkursu-Motiwator-i-Content-Marketing

AKTUALIZACJA 23.08.2016: Wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Organizatorzy

Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem. Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

ContentHouse jest agencją full service content marketing, która stawia na dwa komunikacyjne filary: marketing treści (teksty, wideo, działania w social media) oraz mocne wsparcie PR dla Klientów. Narzędzia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą skuteczną synergię. W badaniu “Agencje interaktywne” z 2016 przeprowadzonym przez Media i Marketing Polska to agencja nr 1 pod względem zadowolenia ze strategii, badań i analiz, zadowolenia z obsługi Klienta oraz opracowania działań ATL.

Plan spotkań na rok 2016

01.09
Biznesowy wizerunek – jak o niego dbać? Ucz się na błędach innych
Jak odnieść sukces w biznesie poprzez content marketing?

06.10
Jak zwiększyć ilość klientów dzięki asertywnej komunikacji

03.11
3 najskuteczniejsze techniki sprzedaży

01.12
Jak skutecznie realizować swoje noworoczne postanowienia?

Kobieta_w_Biznesie_konferencjaKobieta_w_Biznesie_konferencja_warsztatyKobieta_w_Biznesie_konferencja_warsztaty_content_house

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail