X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kto jest fanem Ewy Chodakowskiej na Facebooku?

Kontynuujemy cykl artykułów pt. "Kto jest Twoim fanem na Facebooku", który prowadzimy razem z zespołem Sotrendera. Dotąd zanalizowaliśmy profile kilku polskich celebrytów- czas na kategorię sport. Sprawdźcie kto jest fanem Ewy Chodakowskiej.

Kto jest fanem Ewy Chodakowskiej na Facebooku?fot. facebook.com/chodakowskaewa

reklama


Powracamy do cyklu analiz profili Facebooku znanych osób. Dotąd razem z Sotrenderem sprawdziliśmy profile Natalii SiwiecMagdy GesslerJoanny Krupy i MaRiny. Przyszedł czas na kolejną kategorię sport. Na pierwszy rzut idzie trenerka fitness Ewa Chodakowska. Czy jej fanami są tylko kobiety? Jak grupa wiekowa interesuje się jej profilem w mediach społecznościowych? Co jeszcze jest w obszarze zainteresowania jej fanów? Sprawdźcie sami!

Struktura demograficzna

 

 

Badanie: Sotrender

Badanie: Sotrender

Fanami Ewy Chodakowskiej są głównie kobiety – zaledwie 6 procent to mężczyźni. Grupa najbardziej zainteresowana trenerką fitness to Panie w wieku 25-34 lata. Stanowią one prawie 40 procent. Drugą wielkościowo grupą są kobiety w wieku 18-24 lata. Najmniej zainteresowane są kobiety po 65 roku życia. Niewielka grupa zainteresowanych mężczyzn to osoby z przedziału 25-34 lata oraz 18-24. Starsi mężczyźni stanowią zaledwie odsetek obserwujących Chodakowską.

Zainteresowania użytkowników

Badanie: Sotrender

Badanie: Sotrender

Na wykresie „współaktywności” lista sortowana jest po bezwzględnej licznie wspólnych zaangażowanych. Wykres według bezwzględnej liczby zaangażowanych pokazuje fanpejdże, na których angażowała się największa liczba użytkowników Ewy Chodakowskiej. Zwykle stanowią oni niewielki procent wszystkich użytkowników takich stron – stąd trudno powiedzieć, żeby były one w jakiś sposób podobne. Po prostu są masowe i z samego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że jakaś część użytkowników każdej strony będzie się na nich angażować (im mniejsze współzaangażowanie na takich profilach tym stronę możemy uznać za bardziej hermetyczną).

Podobne profile

podobienstwo_ewa-chodakowska

Badanie: Sotrender

Aby lepiej zrozumieć, gdzie angażują się fani Ewy Chodakowskiej należy przyjrzeć się wykresowi zainteresowania użytkowników. Na wykresie podobieństwa lista sortowana jest po procencie, który wyrażony jest jako stosunek wspólnej liczby zaangażowanych do wszystkich zaangażowanych na danym profilu. Pokazuje on strony, których znaczna część użytkowników angażowała się również na profilu Chodakowskiej. Oznacza to, że jeśli lubisz fanpage Be Active – dietetyka&fitness oraz Detocell Academy to najprawdopodobniej jesteś również fanem Chodakowskiej, bowiem wyniki zawsze pokazują strony albo bardzo podobne w treści silnie powiązane ze stroną, która nas interesuje.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail