X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa funkcja Instagrama – organizacja zapisanych postów

Instagram stworzył nową opcję w zarządzaniu zapisanymi postami. Funkcja została udostępniona z początkiem tego tygodnia i pozwala na katalogowanie zarchiwizowanych przez nas wpisów innych użytkowników.

Nowa funkcja Instagrama – organizacja zapisanych postówfot. bank zdjęć pexels.com

reklama


Opcja zapisywania postów na Instagramie jest już dostępna od pewnego czasu, jednak użytkownicy nie mieli możliwości ich katalogowania. Pliki przechowywane były w jednym miejscu, co niekiedy bywało dość problematyczne, gdyż podczas zapisywania dużej liczy postów tworzył się chaos.

W tym tygodniu powstało jednak nowe rozwiązanie o nazwie Kolekcje. Aby skorzystać z funkcji wystarczy jedynie kliknąć i przytrzymać ikonę zakładki pod dowolnym wpisem. Dzięki temu możesz zapisać dany post bezpośrednio do konkretnego katalogu. Co więcej, podczas archiwizowania wpisu mamy możliwość skorzystania z istniejącego już folderu, lub stworzenie nowego. Opcja ta pozwala również na skomponowanie katalogu z zapisanych już postów. Wystarczy kliknąć ikonę plusa w prawym górnym roku, nazwać folder oraz wybrać interesujące nas zdjęcia.

fot.play.google.co

fot.play.google.co

Stworzone przez nas kolekcje można znaleźć na karcie zapisanych postów na swoim profilu. Podobnie jak wszystkie zapamiętane wpisy, również katalogi mają status prywatny, co oznacza, że są one dostępne jedynie dla autora danego katalogu. Nie jest więc jeszcze możliwa opcja dzielenia się stworzonymi katalogami ze znajomymi.

 

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail