X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie użytkowników

Czy inne serwisy dołączą do walki o bezpieczeństwo użytkowników?

TikTok dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie użytkownikówźródło: shutterstock.com

reklama


Do Pinteresta w walce o zdrowie psychiczne użytkowników dołącza teraz TikTok. Z tym, że ten pierwszy nawiązał współpracę z instytucjami zdrowia, takimi jak WHO. Natomiast TikTok, stworzył nową kartę, gdzie daje rady w sprawie zachowania prawidłowej równowagi psychicznej.

TikTok Tips

W jaki sposób dotrzeć do osób, które na TikToku nagrywają krótkie video? Oczywiście w ten sam sposób, czyli poprzez… krótkie filmiki. W związku z tym, TikTok stworzył stronę z poradami, którą nazwał TikTok Tips.  I tak, znajdują się tam rady w jaki sposób dbać o swoje samopoczucie, ale również konto. I tak, znajduje się tam między innymi rada na temat tego, że warto zawsze się wylogować ze swojego konta.

@tiktoktipsGuess what time it is? Time to get some sleep!♬ original sound – tiktoktips

Pomocna platforma

Ostatnio TikTok bardzo troszczy się o swoich użytkowników, czego dowodem może być program e-learningowy, który nazywał się #EduTok, o czym już kiedyś pisaliśmy. I oczywiście, jak każda platforma, również TikTok popełniał błędy, jak chociażby w momencie, gdy moderatorom zlecono oflagowanie materiałów tworzonych przez osoby z autyzmem, zespołem Downa itd. Co prawda, wierzymy w to, że intencje platformy były dobre, ale efekt tej pracy był kontrowersyjny.

Mimo to, każdy krok ku lepszemu samopoczuciu użytkowników i poczuciu odpowiedzialności za każdego, młodego człowieka i jego zdrowie psychiczne, jest dobrą decyzją.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail