X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Awanse w dziale strategii VMLY&R

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Awanse w dziale strategii VMLY&R

reklama


W drugim półroczu tego roku do grona senior strategy plannerów agencji VMLY&R dołączają Anna Klamecka, Paula Sołtysiak oraz Mateusz Cukierski. Na nowo objętych stanowiskach będą odpowiedzialni za pozycjonowanie marek, planowanie strategii komunikacji i prowadzenie projektów dla kluczowych klientów agencji, warsztaty strategiczne oraz prace przy projektach przetargowych.

Mateusz Cukierski – w VMLY&R od 1,5 roku. Z branżą reklamową związany od 7 lat. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w agencjach Isobar oraz Grey, gdzie odpowiadał za przygotowanie strategii reklamowych dla takich klientów jak Škoda Auto, GSK, Tymbark, PEPCO, Cyfrowy Polsat, L’Oreal Paris. Jako senior strategy planner w VMLY&R kontynuuje współpracę z Grupą Danone (Danio, Fantasia), Samsung, Leroy Merlin, Desperados. Ma na swoim koncie prace przy projektach nagradzanych na konkursach branżowych. Łącznie ponad 24 nagrody reklamowe m.in. na: Effie, KTR, Innovation, Złote Spinacze. Jako najważniejsze kampanie wymienia: “Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów" dla Fundacji Rak’n’Roll oraz “Znani Zaginieni" dla Fundacji ITAKA. W 2019 roku był jurorem w konkursie Young Creatives w kategorii Digital.

Określa się mianem “największego z dresiarzy wśród strategów, albo największym strategiem wśród dresiarzy". Jego zawodowe motto to: „Czy marka ma jakiś problem?”. Jak na stratego-dresiarza przystało – ma psa o imieniu Ziko (udaje amstaffa) i stara nie dawać sobie obijać twarzy w sportach walki.

Anna Klamecka – w VMLY&R od 2 lat. Z branżą reklamową związana od 2015 roku. W agencjach 180heartbeats + JUNG v. MATT oraz ArtGroup zdobywała doświadczenie, pracując dla takich firm jak Google, Nestle, Husqvarna, Fundacja Orange, Kompania Piwowarska, ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK, DB Schenker, Grupa Żywiec, CPRE, NKT, Makita, Ista. W VMLY&R prowadzi strategiczne działania dla takich marek jak Wyborowa, Absolut, Ballantine’s, Mazda, Iwostin. Pracowała przy kampanii dla Grupy Żywiec, która została nagrodzona Srebrnym Spinaczem.
Studiuje fotografię, obiecuje sobie, że nie kupi już kolejnej książki i kiedyś wróci do rozpoczętego doktoratu. Świetnie planuje kampanie, ale często ponosi porażki w planowaniu własnego urlopu. W tygodniu Byron Sharp, w weekendy Smolna.
Paula Sołtysiak – w VMLY&R od 2015 roku. Z branżą reklamową związana od 8 lat, wcześniej zdobywając doświadczenie szeregach agencji JWT. Odpowiadała za przygotowanie strategii i działań reklamowych dla marek takich jak mBank, Orange, Danone, Tymbark, Grupa Santander, Tesco, CEDC czy Dulux. Dotychczas odpowiedzialna za obsługę strategiczną IKEA, Grupy Żywiec (Żywiec, Męskie Granie) oraz Lidla, po awansie obejmie nową grupę klientów: PepsiCo (Lay’s, Cheetos, Doritos, Star), 3M, BP oraz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Na swoim koncie ma pracę przy projektach, które zostały nagrodzone w takich konkursach jak Effie, KTR, MIXX czy Innovation.
Poza pracą w VMLY&R, spełnia się w brand consultingu, pracując nad pozycjonowaniem marek start-upów i doradzając im w zakresie komunikacji B2B. W roku akademickim 2020/2021 poprowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w obszarze strategii marki.
Prywatnie – kocha pieski, w szczególności Jack Russell Terriery i Beagle, na które pieszczotliwie woła „psynki”. Od niedawna wkręcona w gry na PlayStation 4, zwłaszcza w zombiaki i Wormsy. W pracy i w życiu najbardziej ceni ludzi z dobrą energią. Jej największa słabość to pisanie notek PR-owych o sobie.