X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

H&M otwiera bramy muzycznego Królestwa

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

H&M otwiera bramy muzycznego Królestwa

reklama

Po pływającej scenie, która w 2015 roku towarzyszyła projektowi H&M LOVES MUSIC, w tym roku marka powraca w wyjątkowym stylu i w wyjątkowej przestrzeni. Miejsce wydarzenia – Pałac Branickich (na ul. Miodowej 6 w Warszawie) – odwiedzą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Każdy piątkowy i sobotni wieczór czerwca rozpocznie się koncertem na dziedzińcu Pałacu, a zakończy w pałacowych komnatach na afterparty z najlepszymi DJ-ami.

Wybór miejsca nie był przypadkowy. Tworząc koncepcję kreatywną Królestwa wykorzystano potencjał historii Pałacu Branickich, będącego niegdyś jedną z najbogatszych rezydencji magnackich w stolicy. Obiekt był również ważnym ośrodkiem życia kulturalnego Warszawy, za sprawą przyjęć w nim organizowanych. Idea Królestwa koresponduje z duchem miejsca, w którym odbywają się wszystkie koncerty.
Na głównej scenie muzycznego Królestwa H&M panować będą m.in. Taco Hemingway, Czesław Mozil, Reni Jusis, Pola Rise, Fisz Emade Tworzywo, Spoken Love, Dawid Podsiadło, Cosovel, O.S.T.R., Natalia Nykiel, K Bleax, Sokół i Marysia Starosta, Young Stadium Club, Agi Brine, Xxanaxx i Julia Marcell.
Wstęp na wszystkie koncerty, które rozpoczynają się o godzinie 19:00, jest wolny. Bramy Królestwa otwierane będą od 18:00. Jednak ze względu na specyfikę miejsca oraz architektoniczne uwarunkowania przestrzeni dziedzińca oraz samego pałacu, liczba miejsc na koncertach oraz afterparty jest ograniczona.