X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

INSIGNIA i Ceramika Paradyż już drugi rok z rzędu

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

INSIGNIA i Ceramika Paradyż już drugi rok z rzędu

reklama

Agencja INSIGNIA po raz drugi wygrała przetarg na działania promocyjne
w okresie wiosna/lato 2018 dla Ceramiki Paradyż – jednego z największych w Polsce producentów płytek ceramicznych.

Agencja INSIGNIA wygrała przetarg na tegoroczną kampanię sprzedażową
i wizerunkową marki Paradyż w okresie od kwietnia do września 2018 roku.

W ramach współpracy specjaliści z agencji INSIGNIA są odpowiedzialni za opracowanie strategii komunikacji online, która realizować będzie model ROPO (Research Online, Purchase Offline) w branży łazienkowej. Działania mają również podtrzymywać i wykorzystywać pozytywny efekt zeszłorocznej kampanii #wStyluParadyż, w której udział wzięła Dorota Szelągowska – dekoratorka i prezenterka TV. Warto wspomnieć, że za kampanię #wStyluParadyż w zeszłym roku również odpowiadał zespół INSIGNII.

Do zadań agencji w 2018 roku należy przygotowanie aktywacji konsumenckiej (konkurs) wraz z jej koordynacją oraz opracowanie projektów materiałów POS w punktach sprzedaży, które będą wspierać konkurs w sezonie wiosna/lato 2018.

– Wyniesione z ubiegłorocznej współpracy z agencją INSIGNIA doświadczenia, pozwoliły nam odpowiednio przeanalizować i wypracować wspólnie ciekawą propozycję działań ukierunkowanych na wsparcie sprzedaży w nadchodzącym sezonie. Mamy nadzieję, że nasza tegoroczna współpraca zaowocuje kolejnym kreatywnym projektem, który połączy szerokie podejście strategiczne, zapewniane nam przez agencję, z ekspercką wiedzą rynkową, dostarczaną przez zespół specjalistów Ceramiki Paradyż. Duże zaangażowanie i wzajemne zrozumienie na linii klient-agencja, pozwalają nam z optymizmem oczekiwać startu naszych działań – podsumowuje Tomasz Piechna, Kierownik Sekcji Komunikacji i Content Marketingu, Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

W skład zespołu projektowego wchodzą między innymi: Sylwester Wrona, Katarzyna Kijas (strategia), Krzysztof Gońda, Kamil Frączek, (kreacja), Katarzyna Hycka i Agnieszka Cachro (client service). Całość projektu nadzoruje Tomasz Michalik. Za kampanię po stronie Ceramiki Paradyż odpowiada: Tomasz Piechna, Katarzyna Ciesielska-Szymczak, Mateusz Winkler (Sekcja Komunikacji i Content Marketingu) oraz Karolina Wesołowska (Dyrektor Departamentu Marketingu), PR-owo wspiera Rzecznik Prasowy CP – Tomasz Popielawski.

Zeszłoroczna kampania #wStyluParadyż okazała się strzałem w dziesiątkę,
a zainteresowanie konkursem, w którym można było wygrać remont łazienki
z Dorotą Szelągowską, przerosło nasze oczekiwania. Dzisiaj wykonujemy kolejny krok i oprócz działań inspiracyjnych, jeszcze mocniej zachęcamy naszą grupę docelową do zakupów, które w tegorocznym konkursie będziemy premiować bardzo atrakcyjnymi nagrodami
– komentuje Agnieszka Cachro, Client Service Director, agencja INSIGNIA.
 

Ceramika Paradyż to wiodący producent płytek ceramicznych w Polsce. Od 28 lat tworzy produkty zaprojektowane świadomie i z odwagą jaka jest niezbędna do kreowania trendów. Ceramika Paradyż zatrudnia ponad 1600 pracowników, będąc tym samym jednym z największych pracodawców w regionie oraz wizytówką polskiego przemysłu, której produkty zyskują uznanie klientów w ponad 50 krajach świata.