X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Od agencji reklamowej do przemysłu muzycznego, VMLY&R z 4 produkcjami w ramach Hot16Challenge2

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

hot16vmlyrpl

reklama


Maj w polskim Internecie upływa pod hasłem #Hot16Challenge2. Drugiej odsłony popularnego wyzwania, którego celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia. Akcja swoim zasięgiem objęła nie tylko raperów, ale również artystów, którzy na co dzień reprezentują inne gatunki muzyczne, osoby ze środowiska aktorskiego, a nawet politycznego. Nieuniknionym było, że nominacje dotrą również do branży reklamowej. Do akcji dołączają marki, a wśród nich trzy z portfolio agencji VMLY&R.

Nie da się ukryć, że #Hot16Challenge2 to najgłośniejsza i największa pod względem zasięgu akcja ostatnich kilku miesięcy. Do wyzwania dołączają przedstawiciele wszelkich dziedzin życia oraz reprezentanci każdego pokolenia. Nie trzeba było długo czekać, aby nominacje dotarły do marek, które chętnie dołączyły do wyzwania. Wśród nominowanych pojawiły się także brandy z portfolio VMLY&R. Agencja z chęcią wcieliła się w rolę producenta i tym sposobem do sieci trafiły kolejne wersy w szczytnym celu.
Lil’Głód


Znany wszystkim brand hero serka Danio, Mały Głód – nominowany został przez Barda od Lecha, który z kolei przyjął wyzwanie Wujka Samo Zło. Głodni dobrych wersów internauci donoszą, że zjadł polską rap scenę swoją dykcją.
Lay’s

Akcja funkcjonuje ponad podziałami, dlatego zgodnie z tą ideą Crunchips nominował do wyzwania swojego rywala – markę chipsów Lay’s. W ciągu obowiązujących 72 godzin ta wypuściła swoją odpowiedź, a wśród nominowanych znalazł się gepard Chester – brand hero marki Cheetos.


Cheetos podjął rękawicę

Wspomniany wyżej Chester, brand hero Cheetos, dołączył do wyzwania. Nagrał swoich 16 wersów i nominował kolejnych do wsparcia akcji.