X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VMLY&R na 4. miejscu zestawienia najbardziej kreatywnych sieci dekady według Cannes Lions

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R na 4. miejscu zestawienia najbardziej kreatywnych sieci dekady według Cannes Lions

reklama


Podczas trwającego w dniach 22-26 czerwca festiwalu Cannes Lions Live – wirtualnej platformy wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń – VMLY&R została wyróżniona tytułem “Network of the Decade" w raporcie “Lions Creativity Report of the Decade". Holdingiem dekady został WPP. Dodatkowo, pięć biur VMLY&R zostało wyróżnonych w zestawieniu top 10 regionalnych agencji dziesięciolecia.

Po raz pierwszy w historii na podstawie liczby zdobytych nagród i nominacji podczas festiwali Cannes Lions z ostatnich 10 lat opracowano globalne i regionalne rankingi. Ten pierwszy w swoim rodzaju raport wyróżnia i docenia agencje, które konsekwentnie budowały swoją kreatywną pozycję w branży w ciągu ostatniej dekady.
Pięć biur VMLY&R zostało wyróżnionych w zestawieniach najlepszych agencji regionalnych dekady:
  • VMLY&R Dubai – numer 1 na Bliskim Wschodzie i w Afryce
  • VMLY&R São Paulo – 3. miejsce w Ameryce Łacińskiej
  • VMLY&R Santiago – 6. pozycja w Ameryce Łacińskiej
  • VMLY&R Melbourne – 6. miejsce na Pacyfiku
  • VMLY&R Cape Town – 10. pozycja na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Projekty stworzone dla naszych klientów na całym świecie zaowocowały uznaniem dla sieci VMLY&R. Inspirujące, innowacyjne i wyjątkowe prace, jakie stworzyły w ciągu ostatnich 10 lat zespoły z dawnych biur Y&R, VML, a teraz VMLY&R prezentują najlepsze w swojej klasie rozwiązania kreatywne. – Debbi Vandeven, global chief creative officer, VMLY&R

Pobierz pełen raport “Lions Creativity Report of the Decade" >>

Creativity Matters

Na uczestników Cannes Lions Live czekały także kursy i spotkania z legendami branży kreatywnej, wykłady ekspertów oraz profesjonalne zajęcia i moduły szkoleniowe z dziedzin kreatywności, efektywności i marketingu. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele sieci VMLY&R.
Zobacz sesję podczas Cannes Lions Live: „VMLY&R Presents Chords that Bind: Journey to the Heart of Human Connections” >>
Powyższe wystąpienie przedstawia nasze projekty zrealizowane dla Tennessee Tourism oraz sposób pracy, dzięki któremu pomogliśmy klientowi w wyjątkowy sposób zaprezentować m.in. genezę amerykańskiej muzyki.