X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Masz konto Google? Sprawdź, co gigant zgromadził na Twój temat

Masz konto Google? Sprawdź, co gigant zgromadził na Twój temat

„Aktywność na Koncie” – taką nazwę nosi najnowsza usługa Google. Po zarejestrowaniu się w niej użytkownik co miesiąc otrzyma link do zabezpieczonego hasłem raportu. Raport zawierać będzie najważniejsze statystyki dotyczące korzystania przez niego z Konta Google. Przypomnijmy, że po wprowadzeniu nowej polityki prywatności Google zbiorczo gromadzi dane o użytkownikach, niezależnie od tego z jakiej aktualnie usługi korzystają.

Czego możemy się dowiedzieć? Chociażby tego z kim wymienialiśmy najczęściej maile, z jakich krajów logowaliśmy się do Google, kto oglądał nasze filmy na YouTube.

fot. Google

Dzięki „Aktywności na Koncie” zyskujemy też coś jeszcze. Możemy bowiem łatwo dowiedzieć się czy na nasze konto logował się ktoś nieuprawniony. Wystarczy sprawdzić miejsca, w których dokonano logowania, lub też urządzenia, z których przy tym korzystano. W takim wypadku będzie można szybko podjąć odpowiednie kroki i zmienić hasło, wprowadzając do tego weryfikację dwuetapową. Dowiemy się również czy ktoś inny dokonywał jakichkolwiek operacji na Koncie.

Google zapowiada, że w nadchodzących miesiącach raporty zostaną poszerzone o statystyki z innych usług firmy.

Usługę można włączyć tutaj.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail