X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google+ i Twitter aktualizują aplikacje na iOS i Androida

Google+ i Twitter aktualizują aplikacje na iOS i Androida

reklama


Aktualizacja mobilnej aplikacji Google+ dla Androida została wprowadzona w ostatnich dniach maja. Teraz przyszła pora na iPhone’y i iPady. W przypadku tych pierwszych aktualizacja zamyka się w dodaniu kilku funkcjonalności do dotychczasowej aplikacji, natomiast posiadacze iPadów dostają coś czego dotychczas nie mieli.

Posiadacze obydwu urządzeń firmy Apple będą mogli korzystać już z nowej funkcji dostępnej w serwisie, czyli Wydarzeń. Poza ich tworzeniem, będzie można również moderować komentarze, dodawać zdjęcia i sprawdzać listę uczestników. Zachowane zostaną również informacje o przeszłych wydarzeniach.

Zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach dostępna będzie też funkcja wideoczatu Hangouts. Maksymalna ilość osób, które będą mogły uczestniczyć w wideokonferencji wynosi dziewięć.

fot.: Jason Parker/Cnet

Aktualizacja Google+ dla iOS dostępna jest na AppStore.

Twitter swoje aktualizacje dla Androida i iOS wprowadził jednocześnie.

Podstawowe nowości to między innymi opcja oglądania filmów bezpośrednio z poziomu Twittera, bardziej rozbudowane tweety zawierające linki do artykułów (mają zawierać m.in. obrazki i leady do artykułów), hashtagi związane z wydarzeniami i ulepszona wyszukiwarka, taka sama jak w wersji webowej, o której pisaliśmy niedawno.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail