X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Odkryj swoje supermoce z Danonino

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R x Danonino

reklama


Każdy ma swoją supermoc, musi ją tylko w sobie odkryć. To właśnie wokół tej myśli zbudowano najnowszą kampanię Danonino, która jest skierowana na rynki rumuński i bułgarski. Marka opracowała naklejki dla najmłodszych, przedstawiające 24 zwierzęta z naturalnymi, niesamowitymi cechami oraz specjalny komiks przybliżający dzieciom fascynujący świat zwierząt i zachęcający małych odbiorców do odkrywania własnych supertalentów. Za strategię, projekt komiksu, naklejki, spot TV oraz stworzenie assetów social media odpowiada VMLY&R Poland.

Najnowsza kampania Danone w przyjemny i intrygujący sposób opowiada dzieciom o zwierzętach i ich niesamowitych mocach. Komunikacja – skupiona wokół naklejek i komiksu – buduje emocjonalną więź z ciekawymi świata dziećmi i zachęca je do poszerzania własnych zainteresowań.

Danone przypomina młodym czytelnikom, że każdy z nich ma swoją supermoc (talent) – o której często nie ma nawet pojęcia! W czasie trwania aktywacji, miłośnicy serków Danonino mogą systematycznie gromadzić kolekcję świecących w ciemności naklejek – łącznie do zgarnięcia jest ich aż 24 – i umieszczać je w odpowiednich miejscach komiksu.

Dwadzieścia stron czystej zabawy

Dino, brand hero marki Danonino, a jednocześnie narrator w komiksie, rusza z dziećmi w świat przygód Świetlika, który nie zdaje sobie sprawy z własnej wyjątkowości. Sympatyczny bohater poszukując drogi do domu spotyka innych przedstawicieli królestwa zwierząt – m.in. kameleona zdolnego do zmiany ubarwienia czy meduzę posiadającą moc nieśmiertelności. Zwierzęta wzbudzają zachwyt i zazdrość małego owada, który sam chciałby poczuć się wyjątkowy. Wciągającą historię kończy moment ponownego połączenie bohatera z jego świetlikową rodziną i odkrycia swojej (ignorowanej dotąd) umiejętności świecenia w ciemności.

Kampania Danonino łączy w sobie elementy zabawy z edukacją. Morałem przedstawionej w komiksie historii jest fakt, że każdy z nas ma swoją supermoc. U niektórych może być widoczna na pierwszy rzut oka, a u innych jest ukryta nieco głębiej. Wszyscy mamy w sobie coś ze Świetlika – zaabsorbowani talentami innych, nie zawsze jesteśmy pewni swoich umiejętności. A jednak każdy ma w sobie coś wyjątkowego! Chcielibyśmy, aby komiks był dla dzieci źródłem zabawy, ale i bodźcem do odnajdywania i kształtowania swoich indywidualnych talentów.
Andreea Dumitrescu, Senior Brand Manager Kids & Essentials Category, Danone

Za strategię kampanii, zaprojektowanie komiksu, KV i projekt opakowań promocyjnych, spot TV oraz stworzenie assetów social media odpowiada VMLY&R Poland. Działania będą prowadzone do końca 2021 roku.