X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Pakiet Orange LOVE jak domowe SPA dla elektronicznych sprzętów

reklama

 Jak dbać o sprzęty elektroniczne? Wykorzystując pakiet usług doskonałej jakości: Orange LOVE. W najnowszej kampanii Orange zaleca domowe SPA nie tylko telewizorom, laptopom czy telefonom, ale również ich użytkownikom, którzy od teraz mogą cieszyć się najnowocześniejszymi usługami mobilnymi i domowymi dostępnymi na rynku. Za koncepcję kreatywną kampanii digitalowej odpowiada agencja VML Poland.

W kampanii biorą udział polscy digital influencerzy: Ola Kasprzyk i CyberMarian, którzy z miłością organizują domowe SPA dla swoich urządzeń – masują je, kąpią oraz nakładają pielęgnujące maseczki. Ich elektroniczne sprzęty zasługują na to, co najlepsze. Zasługują na Orange LOVE.

W pierwszym etapie kampanii oprócz filmów odbywa się również konkurs, w którym można wziąć udział rozmawiając z facebookowym botem: www.facebook.com/messages/t/orangepolska

Do kampanii zostały przygotowane trzy prerolle na YouTube oraz seria gifów z influencerami.

Zobacz prerolle:

https://youtu.be/gYX44l30YX4

https://youtu.be/dupsyOxOowo

https://youtu.be/0djLbWYYMYU

Komunikacja telewizyjna Orange Love wystartowała 10 lutego, oferuje usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami, jakie oferuje szybki dostęp do Internetu oraz oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Dodatkowo, jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi. Więcej informacji: www.orange.pl/love