X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Serwis odłożonego publikowania w social media PublBox wszedł w final 160 startupów na Web Summit

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

PublBox

reklama

Web Summit to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez technologicznych z ponad 70 tysiącami uczestników z całego świata. W 2018 r. odbędzie się on w Lizbonie w dniach 5-8 listopada. Oprócz bogatego programu konferencji i aktualnej wystawy, w ramach Web Summit odbędzie się konkurs start-upów, w które zainwestowano do 3 milionów euro.

Serwis PublBox wszedł w final startupów, które powalczą o zwycięstwo, prezentując swoje projekty międzynarodowemu jury i inwestorom.

„Nasz zespół intensywnie przygotowuje się do pitchingu, ponieważ Web Summit to jedno z największych wydarzeń w świecie IT-biznesu i najlepsza platforma dla prezentacji startupów! W ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy ogromny postęp w rozwoju naszego produktu, pracowaliśmy bardzo dużo, dlatego szczególnie cieszymy się, że możemy znaleźć się na liście finalistów w takim globalnym i przełomowym wydarzeniu, w którym reprezentowane są niemal wszystkie segmenty rynku IT w wielu krajach „- powiedział Alexander Stefanowicz, prezes PublBox.

Na Web Summit firma PublBox przedstawi zaktualizowane pozycjonowanie i zaawansowaną funkcjonalność serwisu.

Do zobaczenia na stoisku B431 pierwszego dnia wystawy, a także 6 listopada na pitchu (PITCH Stage 3, 11: 30-12: 30).

PublBox to serwis internetowy dla blogerów i małych firm współpracujących z portalami społecznościowymi. PullBox łączy w sobie odłożone publikowanie do głównych sieci społecznościowych dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak Post Advisor, Edytor Graficzny itp.

Web Summit to największa konferencja technologiczna w Europie z udziałem ponad 70 tysięcy uczestników i platformą, na której spotykają się wiodące firmy technologiczne, definiująca przyszłość różnych branż i naszego życia.