X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

„Kuba! Świetna robota. Do boju Polska”, czyli jak Russell Crowe tweetuje z polską drużyną

Australijski aktor kibicuje naszej reprezentacji! Zachwyty nad polskimi piłkarzami wyćwierkuje na Twitterze. W zabawny sposób odpowiedział mu Arkadiusz Milik, a PZPN zaprosił go na nasz następny mecz - aktor zaproszenie na Twitterze potraktuje poważnie?

„Kuba! Świetna robota. Do boju Polska”, czyli jak Russell Crowe tweetuje z polską drużynąfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Jak rozpoczęła się wymiana tweetów pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie? W ramach zasady piłka nożna łączy ludzi to aktor, który oglądał drugi mecz polskiej reprezentacji rozpoczął ćwierkanie. Teraz PZPN zaprosił go na nasz następny mecz, przyjedzie?

Russell Crowe kibicuje Polsce

Pierwszy tweet pojawił się w trakcie meczu Polska – Niemcy. Russell napisał, że podoba mu się reprezentacja Polski, skazywani na przegraną pokazali, że są prawdziwym zespołem. Pierwszy tweet na temat naszej drużyny polubiło 8,5 osób, a 3 tysiące razy został podany dalej.

Wybacz Maximusie

Drugi wpis pojawił się już po meczu. Były to gratulacje skierowane do polskiej drużyny. Russell zażartował również, że Arkadiusz Milik winien jest nam wszystkim kilka goli. Na zabawny komentarz, z przymrużeniem oka, odpowiedział Milik – “Przepraszam Maximusie” i do tweeta dołączył kard z filmu „Gladiator”, na którym widać cesarza Kommodusa i charakterystyczny skierowany w dół kciuk. Nie minęło wiele czasu, a aktor ponownie zaćwierkał – “wierzę w Was”. 

Do boju Polska!

Kolejny tweet pojawił się w po zwycięskim golu strzelonym przez Kubę Błaszczykowskiego. Russell wyraził zachwyt polskim zawodnikiem i napisał „do boju Polska”. Tweet ten spotkał się z jeszcze większym zainteresowaniem społeczności Twittera – 15 tysięcy serduszek, a odpowiedział na niego PZPN, który zaprosił aktora na nasz następny mecz.

Przyjedzie?

Aktor jest aktywnym użytkownikiem tweeta, jednak tweety, które dotyczą piłki nożnej skupiają się tylko i wyłącznie wokół naszej drużyny! Miło jest mieć takie wsparcie. Niestety Kuba Błaszczykowski nie posiada konta na Twitterze, także nie doczekamy się jego odpowiedzi. Liczymy natomiast na kolejne tweety autorstwa Russella z Polakami w roli głównej.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail