X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Kserkop nowym klientem ContentHouse

kserkop-verysmall

Kserkop to firma z tradycjami i lider na rynku poligraficznym. Istnieje od ponad 30 lat roku i ciągle rozwija się w zakresie dystrybucji urządzeń drukujących oraz poligrafii. Za prowadzenie działań content marketingowych odpowiedzialna jest agencja ContentHouse.

ContentHouse rozpoczyna półrocze z Medalem Europejskim

grzegorz_miłkowski_contenthouse_fot_ryszard_baranowski_bcc_r

W 28. edycji Medalu Europejskiego organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, ContentHouse został wyróżniony za innowacyjną usługę w obszarze marketingu – Business Content.

ContentHouse wspiera w działaniach marketingowych markę SunVi

witamina-d3

Polski producent suplementów zawierających witaminę D3 SunVi, firma Hand-Prod, rozpoczął współpracę z agencją ContentHouse. W ramach obsługi agencja odpowiada za działania redakcyjne prowadzone w dedykowanym serwisie contentowym oraz promocję serwisu.

„Kobieta w Biznesie” podbija Warszawę

Aneta-Wątor-Motiwator

Kolejna odsłona projektu „Kobieta w Biznesie” odbędzie się w Warszawie. Już 23 lutego uczestnicy spotkają się w Digital Knowledge Village, aby porozmawiać o rozwoju zawodowym oraz nowych trendach w marketingu z najlepszymi specjalistami w tej branży.

Grupa PSB poszerza współpracę z ContentHouse

Grupa-PSB-flagi

Po niemal rocznej współpracy z agencją ContentHouse, Grupa PSB rozszerza umowę dotyczącą działań z zakresu digital marketingu. Od stycznia ContentHouse kompleksowo obsługuje social media marek w Grupie PSB oraz odpowiada za prowadzenie działań content brandowych i mediowych w internecie.