X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Kserkop nowym klientem ContentHouse

kserkop-verysmall

Kserkop to firma z tradycjami i lider na rynku poligraficznym. Istnieje od ponad 30 lat roku i ciągle rozwija się w zakresie dystrybucji urządzeń drukujących oraz poligrafii. Za prowadzenie działań content marketingowych odpowiedzialna jest agencja ContentHouse.

ContentHouse rozpoczyna półrocze z Medalem Europejskim

grzegorz_miłkowski_contenthouse_fot_ryszard_baranowski_bcc_r

W 28. edycji Medalu Europejskiego organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, ContentHouse został wyróżniony za innowacyjną usługę w obszarze marketingu – Business Content.

ContentHouse wspiera w działaniach marketingowych markę SunVi

witamina-d3

Polski producent suplementów zawierających witaminę D3 SunVi, firma Hand-Prod, rozpoczął współpracę z agencją ContentHouse. W ramach obsługi agencja odpowiada za działania redakcyjne prowadzone w dedykowanym serwisie contentowym oraz promocję serwisu.

„Kobieta w Biznesie” podbija Warszawę

Aneta-Wątor-Motiwator

Kolejna odsłona projektu „Kobieta w Biznesie” odbędzie się w Warszawie. Już 23 lutego uczestnicy spotkają się w Digital Knowledge Village, aby porozmawiać o rozwoju zawodowym oraz nowych trendach w marketingu z najlepszymi specjalistami w tej branży.

Grupa PSB poszerza współpracę z ContentHouse

Grupa-PSB-flagi

Po niemal rocznej współpracy z agencją ContentHouse, Grupa PSB rozszerza umowę dotyczącą działań z zakresu digital marketingu. Od stycznia ContentHouse kompleksowo obsługuje social media marek w Grupie PSB oraz odpowiada za prowadzenie działań content brandowych i mediowych w internecie.

„Kobiety w Biznesie” rozpoczynają kolejny rok spotkań

Kobieta-w-Biznesie_prelegenci

Wieczór, krakowski Kazimierz i ponad sto kobiet, które dbają o swój biznesowy rozwój. Tak właśnie wyglądało spotkanie inaugurujące rok 2017 w projekcie „Kobieta w Biznesie”. Specjalnym gościem tego wydarzenia była Klaudia Pingot, znana szerszej publiczności jako autorka książki „SpecBabka”.

Wiktor Orzeł awansuje w ContentHouse

Wiktor-Orzeł_ContentHouse_CH

Wiktor Orzeł awansował w strukturach agencji full service content marketingowej ContentHouse na stanowisko Content Managera. W ramach stanowiska będzie odpowiedzialny za zarządzanie redakcjami portali firmowych i e-magazynów.

ContentHouse z nowym PR Managerem

michal_grzebyk_zdjecie_prasa_1_2

Od początku lipca funkcję PR Managera w ContentHouse przejął Michał Grzebyk. Będzie odpowiadał za realizację projektów PR-owych dla klientów, a także działania wizerunkowe dla agencji.

Rebranding Wydawnictwa MT Biznes

MT-Biznes_rebranding

Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.