X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Google zadba o bezpieczeństwo zdjęć: wszystkie zdjęcia z telefonu od razu na serwerze Google

Google zadba o bezpieczeństwo zdjęć: wszystkie zdjęcia z telefonu od razu na serwerze Google

Facebook przekroczy w najbliższym czasie liczbę 100 miliardów zdjęć wrzuconych do serwisu – czyni go to największym na świecie serwisem służącym do udostępniania zdjęć. Co na to Google? Obecnie działa 100 milionów urządzeń z Androidem, których codziennie przybywa o pół miliona. Są to potencjalni odbiorcy nowej aplikacji Google do obsługi Plusa, mającej, między innymi, wbudowaną funkcję automatycznego wysyłania zrobionych zdjęć do portalu. Zdjęcia na początku dostępne są tylko dla właściciela konta, który następnie może podzielić się nimi w swoich Kręgach.

Wszystkie zdjęcia zrobione telefonem znajdują się od razu na serwerze Google, więc w przypadku uszkodzenia karty pamięci można je odzyskać w łatwy sposób. Możemy też przejrzeć na komputerze zebrane w portalu zdjęcia i wybrać te, które udostępnimy znajomym. Na liczbę zdjęć nie ma limitu.

Platformą do dzielenia się zdjęciami jest Picasa. Google+ znosi limity – użytkownicy mają możliwość wgrywania nieograniczonej liczby zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 2048 pikseli oraz filmów, trwających do 15 minut.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail