X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Redaktorzy Money.pl na Facebooku. Czy to dobry ruch?

Redaktorzy Money.pl na Facebooku. Czy to dobry ruch?

Teraz internet daje nam możliwość jeszcze lepszej interakcji z naszymi czytelnikami, na co bardzo liczymy. Mam nadzieję, że w ten sposób uda nam się sprostać ich oczekiwaniom, tworzyć jeszcze lepsze artykuły, pisać o tym, czego oczekują – tymi słowami redaktor naczelny Money.pl, Tomasz Bonek, wyjaśnia motywy stojące za pomysłem utworzenia fan page dla każdego dziennikarza serwisu. Strategia obejmuje również należące do Grupy portale obracające się wokół tematyki stylu życia, jak iWoman.pl , MenStream.pl czy Platine.pl . Czy pomysł sprawi, że znacznie rozwinie się bezpośrednia komunikacja między dziennikarzami i czytelnikami? A może jest to krok w złą stronę? O ocenę wprowadzonej przez Money.pl strategii postanowiliśmy poprosić kilku specjalistów z branży marketingu internetowego.

Dawid Szczepaniak

Creative Diector/Partner, Pride&Glory Interactive

D. Szczepaniak, fot.: Agnieszka Wojtuń, Green Carriot

UdostępnijTwitter+1Linkedin
  • followme

    Parafrazując Pana Szczepaniaka „Niczego nie ujmując wyżej wymienionym ekspertom, którzy z pewnością są profesjonalistami w tym, co robią – nikogo z nich nie kojarzę osobiście”…

  • followme

    Parafrazując Pana Szczepaniaka „Niczego nie ujmując wyżej wymienionym ekspertom, którzy z pewnością są profesjonalistami w tym, co robią – nikogo z nich nie kojarzę osobiście”…

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail