X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Alledrogo.pl, czyli kto zarabia najwięcej na Allegro

Alledrogo.pl, czyli kto zarabia najwięcej na Allegro

Serwis dostarcza informacji na temat sprzedawców działających w największym polskim portalu aukcyjnym. Udostępniane tu dane pozwolą na szybkie sprawdzenie, kim jest nasz kontrahent. Serwis pozwala również na wygenerowanie pełnego raportu na temat wybranego sprzedawcy. Takie raporty, będące uzupełnieniem komentarzy, mogą okazać się przydatne dla sprzedawców szukających wspólnika czy porównujących się z konkurencją.

Alledrogo jest bezpłatne – każdy może wpisać nazwę sprzedawcy i dowiedzieć się z kim ma do czynienia – jakie aukcje prowadzi, jakie są jego obroty. Na stronie znajduje się także ranking sprzedawców, który można przeglądać według wybranych kryteriów – branż, obrotów czy cen.

Alledrogo to portal niezależny od serwisu Allegro. Jest ciekawą alternatywą dla Manubii – posiada szczegółowe i przejrzyste raporty, a dodatkową przewagą są bezpłatne usługi serwisu.

Więcej na Alledrogo.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail