X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Dzięki BeKnown możesz znaleźć pracę na Facebooku

Dzięki BeKnown możesz znaleźć pracę na Facebooku

Kontakty prywatne i zawodowe są możliwe jednocześnie, z poziomu jednej platformy. Aplikacja BeKnown daje szansę znalezienia pracy na najbardziej dynamicznym portalu społecznościowym. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą nawiązywać kontakty zawodowe. Każdy użytkownik może stworzyć profesjonalny profil (dostępny bez opłat) i szukać pracy, korzystając z ofert dostępnych na profilach firm, znajomych oraz stronie monsterpolska.pl. – BeKnown odpowiada na potrzeby rynku oraz oczekiwania użytkowników, którzy chcą budować profesjonalną sieć kontaktów na Facebooku przy jednoczesnym oddzieleniu od siebie strefy prywatnej i zawodowej oraz pracodawców, którzy poszukują łatwego dostępu do międzynarodowych talentów, bez dodatkowych kosztów – wyjaśnia Małgorzata Majewska z Monster Worldwide Polska.

BeKnown jest dostępna w 19 językach. Umożliwia użytkownikom m.in.:

 • tworzenie sieci kontaktów zawodowych w portalu Monster, bez opuszczania Facebooka,
 • oddzielenie kontaktów z innych sieci społecznych, oddzielenie aktywności prywatnej od zawodowej,
 • określenie, czy kontakty BeKnown są związane z firmami lub ofertami zatrudnienia,
 • połączenie się z narzędziami poszukiwania pracy Monster i ich profilami, bezpośrednio przez aplikację.

Firmy korzystające z BeKnown mogą:

 • tworzyć widoczne kampanie rekrutacyjne,
 • rozszerzyć możliwości zaangażowania zarówno aktywnych, jak i pasywnych kandydatów bez dodatkowych kosztów tworzyć sieci pracowników,
 • Facebook jest ponadto kopalnią około 700 milionów potencjalnych talentów.

  BeKnown jest więc kolejnym rozwiązaniem pomagającym osobom szukającym pracy znaleźć odpowiedniego pracodawcę, a pracodawcą odnaleźć wykwalifikowanych pracowników o różnorodnych umiejętnościach. – Działania prowadzone w mediach społecznościowych dają możliwość takim firmom jak moja do zaangażowania pasywnych kandydatów, a to dlatego, że użytkownicy BeKnown śledzą działania i oferty pracy zamieszczane przez firmę – mówi Richard Smith, właściciel firmy Tech People.

  Newsletter

  Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

  Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

  free newsletter templates powered by FreshMail