X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

The Sims Social najszybciej rozwijającą się aplikacją w Facebooku

The Sims Social najszybciej rozwijającą się aplikacją w Facebooku

16 081 660 nowych graczy zapewniło produktowi Elecronic Arts pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych aplikacji w Facebooku. Zawsze popularne kreacje Zyngi zajmują dalsze miejsca: Words With Friends znajduje się na 6 lokacie ze wzrostem 2 471 266, Texas HoldEm Poker na 13 (wzrost 1 358 847) a FarmVille – na 19 (1 036 623).

Jeśli chodzi o tworzenie stron, na drugim miejsce uplasowała się aplikacja Welcome Tab z tygodniowym wzrostem 4 812 493. W pierwsze dziesiątce znajduje się także Static HTML: iframe tabs (1 715 126). Po długiej nieobecności pojawiła się również Iwipa zajmując 11 pozycję (wzrost 1 415 680).

Popularne są również aplikacje o charakterze towarzyskim – piąte miejsce zajmuje MyCalendar (tygodniowy wzrost 2 883 538), a aplikacja Are You Interested wzrosła w tym tygodniu o 2 333 044. Skype znajduje się na miejscu 15 ze wzrostem 1 274 819.

A oto pełne zestawienie najpopularniejszych aplikacji:

fot.: AllFacebook

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail