X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wirtualna Polska z Facebookiem wcześniej niż Onet

Wirtualna Polska z Facebookiem wcześniej niż Onet

reklama


Portal ogłosił wczoraj wprowadzenie aplikacji Informacje WP.PL. Co zyskają internauci dzięki nowej aplikacji? Przede wszystkim znacznie łatwiej będzie można udostępnić artykuły opublikowane na WP.PL na swoim facebookowym profilu.

Social media zaczynają pełnić coraz ważniejszą rolę w budowaniu zasięgu oraz rozwoju serwisów Wirtualnej Polski. Ostatnie zmiany, które wprowadził Facebook pozwoliły nam iść o krok dalej i nie tylko zdynamizować rozprzestrzenianie się informacji, ale również nadać im charakter osobisty. Teraz każdy z nas może w łatwy sposób, wspólnie ze znajomymi przeglądać artykuły pochodzącej z najważniejszej platformy informacyjnej WP.PL – przekonuje Grzegorz Tomasiak, prezes zarządu Wirtualnej Polski.

Aby zacząć korzystanie z aplikacji należy udać się na stronę wiadomości.wp.pl i zalogować się przez Facebooka.

fot.: Wirtualna Polska

Wówczas strona wzbogaci się o panel społecznościowy, gdzie znajdziemy informacje o ostatnio przeczytanych przez nas artykułach, aktywności naszych znajomych czy też najbardziej polecanych tekstach. Informacje o naszej aktywności pojawią się również na samym Facebooku. Powiadomienia o swojej aktywności będzie można wyłączyć dzięki przyciskowi znajdującemu się w panelu „Twoje aktywności”. Istnieje również oczywiście możliwość rezygnacji z korzystania z aplikacji (wystarczy rozwinąć menu „Opcje”).

fot.: Wirtualna Polska

Filip Cieślak, specjalista ds. marketingu społecznościowego w Wirtualnej Polsce, zapowiada, że jeśli aplikacja się sprawdzi, zostanie zintegrowana z innymi witrynami WP.PL.

Więcej informacji w komunikacie prasowym. Poniżej prezentujemy natomiast filmik instruktażowy.

Podobne rozwiązanie wprowadził również największy rywal WP.PL – Onet. Różnica polega na tym, że w przypadku Onetu integracja obejmuje również system komentarzy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail