X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Wirtualna Polska z Facebookiem wcześniej niż Onet

Wirtualna Polska z Facebookiem wcześniej niż Onet

Portal ogłosił wczoraj wprowadzenie aplikacji Informacje WP.PL. Co zyskają internauci dzięki nowej aplikacji? Przede wszystkim znacznie łatwiej będzie można udostępnić artykuły opublikowane na WP.PL na swoim facebookowym profilu.

Social media zaczynają pełnić coraz ważniejszą rolę w budowaniu zasięgu oraz rozwoju serwisów Wirtualnej Polski. Ostatnie zmiany, które wprowadził Facebook pozwoliły nam iść o krok dalej i nie tylko zdynamizować rozprzestrzenianie się informacji, ale również nadać im charakter osobisty. Teraz każdy z nas może w łatwy sposób, wspólnie ze znajomymi przeglądać artykuły pochodzącej z najważniejszej platformy informacyjnej WP.PL – przekonuje Grzegorz Tomasiak, prezes zarządu Wirtualnej Polski.

Aby zacząć korzystanie z aplikacji należy udać się na stronę wiadomości.wp.pl i zalogować się przez Facebooka.

fot.: Wirtualna Polska

Wówczas strona wzbogaci się o panel społecznościowy, gdzie znajdziemy informacje o ostatnio przeczytanych przez nas artykułach, aktywności naszych znajomych czy też najbardziej polecanych tekstach. Informacje o naszej aktywności pojawią się również na samym Facebooku. Powiadomienia o swojej aktywności będzie można wyłączyć dzięki przyciskowi znajdującemu się w panelu „Twoje aktywności”. Istnieje również oczywiście możliwość rezygnacji z korzystania z aplikacji (wystarczy rozwinąć menu „Opcje”).

fot.: Wirtualna Polska

Filip Cieślak, specjalista ds. marketingu społecznościowego w Wirtualnej Polsce, zapowiada, że jeśli aplikacja się sprawdzi, zostanie zintegrowana z innymi witrynami WP.PL.

Więcej informacji w komunikacie prasowym. Poniżej prezentujemy natomiast filmik instruktażowy.

Podobne rozwiązanie wprowadził również największy rywal WP.PL – Onet. Różnica polega na tym, że w przypadku Onetu integracja obejmuje również system komentarzy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail