X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Innowacyjne rozwiązania w komunikacji i edukacji na międzynarodowej konferencji CSR 2.0

Innowacyjne rozwiązania w komunikacji i edukacji na międzynarodowej konferencji CSR 2.0CSR 2.0

reklama


CSR 2.0 to ewolucja tradycyjnego podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu, oparta na nowych możliwościach technologicznych oraz najświeższych trendach rynkowych. Zakłada ono m.in. wykorzystywanie nowoczesnych metod i sposobów prowadzenia dialogu z interesariuszami (zwłaszcza portali społecznościowych) oraz nowych form komunikacji działań społecznie odpowiedzialnych. Jednym z popularyzatorów koncepcji CSR 2.0 jest gość specjalny tegorocznej konferencji organizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Wayne Visser, dyrektor CSR International, autor takich książek jak „The Age of Responsibility: CSR 2.0 and the New DNA of Business”, czy „The World Guide to CSR”.

Podczas konferencji, która odbędzie się 11 października w Warszawie omówione zostaną trzy tematy przewodnie związane z CSR 2.0: komunikacja, edukacja oraz technologia. Każdy z nich zostanie zaprezentowany w innowacyjny sposób w osobnym bloku tematycznym, z wykorzystaniem formuły pecha kucha – dynamicznych prezentacji trwających 6 minut i 40 sekund zapewniających skupienie odbiorców. W drugiej części konferencji odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów: Zrównoważony model biznesowy źródłem innowacji, Czy dialog z interesariuszami można prowadzić online oraz Kreowanie skutecznej kampanii społecznej online . Zapisy na obie części konferencji już się rozpoczęły. Opłata za udział wynosi 999 zł. Dla studentów, akademików i pracowników organizacji pozarządowych obowiązuje cena zniżkowa: 250 zł. Zapisy na konferencję prowadzone są online.

Jest to już trzecia konferencja w temacie CSR 2.0, po raz pierwszy zorganizowano ją w 2010 roku. Było to pierwsze wydarzenie w Polsce poświęcone tematyce CSR i mediów społecznościowych.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Social Press.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy na stronę zapisów online.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail