X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Rozpoczęły się zapisy na Startup Fest Agora 2015

Rozpoczęły się zapisy na Startup Fest Agora 2015

Organizowany od 2010 roku Startup Fest Agora przyciągnął do tej pory ponad 1200 startupów i na stałe wpisał się w kalendarz imprez wspierających innowacyjność w biznesie. Wśród dotychczasowych finalistów znalazły się m.in. takie przedsięwzięcia jak SoTrender, Gamifi, Fun in Design czy Ecologic. W tegorocznym finale, który odbędzie się w dniach 27-28 maja w Warszawie, weźmie udział 20 najbardziej innowacyjnych i biznesowo uzasadnionych projektów wybranych przez jury konkursu.

– Tegoroczną edycję Startup Festu wyróżniają przede wszystkim partnerzy, jakich udało nam się pozyskać. Są to jedne z największych podmiotów działających na polskim rynku, m.in. Energa, PKN Orlen czy Amazon Web Services – mówi Mateusz Tułecki, szef projektu Startup Fest i manager inwestycyjny w segmencie Internet Agory. – Ich zainteresowanie naszym konkursem to znak, że duże firmy dostrzegają potrzebę wejścia do świata innowacyjnych projektów. Cieszymy się, że to właśnie poprzez Startup Fest rozwijają swoją współpracę ze startupami – dodaje.

Uczestnicy finału zaprezentują swoje projekty szerszej publiczności i skonsultują je z mentorami, czyli inwestorami oraz managerami największych firm i agencji reklamowych na polskim rynku. Przy stolikach mentorskich zasiądą w tym roku m.in. Yuri Drabent z agencji Lubię To linked by Isobar, Stefan Nowak, Director Digital Transformation CE Deloitte, Lech Błażejewski, CTO Dentsu Aegis Network, Małgorzata Walczak, Partner Zarządzający WinVentures oraz WinQbator, Paweł Loedl, Strategy Dirctor VML Poland, Michał Sadowski, CEO Brand24, Marek Kapturkiewicz z Innovation Nest, a także przedstawiciele takich firm jak Energa, Ikea, PKN Orlen, PZU czy Google. Doświadczeniem z uczestnikami podzielą się również twórcy projektów już odnoszących sukcesy oraz zaproszeni prelegenci, wśród których znajdą się m.in. Peter Fuchs, Regional Manager CEE Amazon Web Services czy Arkadiusz Świerczewski, Director of Innovation PKN Orlen.

Dla zwycięzcy tegorocznej edycji Startup Fest przewidziano nie tylko nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych, ale także możliwość wzięcia udziału w programach akceleracyjnych organizowanych przez Energa S.A. i Amazon Web Services. Zwycięski startup będzie mógł również zrealizować kampanię reklamową o wartości 100 tys. złotych w internetowych mediach Agory. Dodatkową nagrodę specjalną dla wybranego startupu w wysokości 20 tys. złotych ufundował PKN Orlen.

Partnerami strategicznymi Startup Fest Agora 2015 są Energa S.A. i PKN Orlen, a partnerami wydarzenia są: Amazon Web Services, Experior Venture Fund i Innovation Nest.

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 12 maja br. za pomocą formularza na stronie startupfest.pl. Lista finalistów zostanie ogłoszona do 18 maja br. Więcej: startupfest.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail