X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe narzędzie na Facebooku pozwoli na zwiększenie zasięgów

Nowe narzędzie na Facebooku pozwoli na zwiększenie zasięgówfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Narzędzie o którym mowa, pomoże wydawcom na Facebooku efektywniej docierać do swojej “publiki” i angażować ją. Ponadto, nowa usługa pozwoli na lepsze zrozumienie interesów użytkowników, którzy klikają w dany post.

Funkcje

Nowe narzędzie na Facebooku pozwala m.in. na dodanie specjalnych tagów do contentu tak, aby Facebook mógł połączyć konkretnych użytkowników z danymi tematami, które będą dla nich najbardziej angażujące.  Zamiast ograniczać ilość użytkowników widzących dany post w News Feedzie, dzięki priorytetowym tagom, każdy użytkownik otrzyma taki content, jakiego by oczekiwał.

Facebook Audience Optimization zapewnia również ograniczenia wizyt. Oznacza to, że wydawcy mogą swobodnie zarządzać widocznością poszczególnych postów, określając ich istotność pod względem lokalizacji, języka, wieku czy płci.

Audience Insights, to z kolei funkcja, dająca wydawcom możliwość “zajrzenia” do efektywności ich postów,według zmiennej procentowej.

Usługa już jest dostępna, póki co na stronach anglojęzycznych, ale jak zapowiada firma, wkrótce skorzystać z niej będą mogli również użytkownicy stron w innych językach.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail